Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha hazudott is barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hazudott is barátnőm, miért tehette?

Figyelt kérdés

Először is szeretném jelezni, hogy a barátnőm nagyon félős, főként a múltja, és a csak a rossz párkapcsolati tapasztalatok miatt, vagy senki se szerette, vagy megcsalták, vagy gúnyolták stb. Tudom ti sem tudhatjátok pontosan, de kíváncsi vagyok a véleményetekre meglátásotokra.

Tehát, hívtam több helyre is, több napos fesztiválokra, utána egy estés koncertekre Pestre, nyaralni néhány napra, mindezt most nyárra tervezném vele, de ránézésre is, és a szavaiból is úgy vettem ki, hogy nem lelkesedik érte, az egyiknél visszakérdezett, hogy "Nem akarok a haverjaimmal menni?" Gyakorlatilag sehova nem akar velem eljönni, csak éppen nem lett kimondva. DE!

Látom a facebookján, hogy ilyen meg olyan események után érdeklődik vegyesen helyi és nem helyi rendezvények után mert jelzi nekem ezeket a face, de egyikről sem szól semmit nekem.

Az egyik ilyen esemény ma volt és helyi, nem szóltam neki, hogy két hete kiírta a face, hogy tudok róla. Nem szólt semmit róla. A rendezvény du. 3-tól este 7-ig tartott. Reggel jelezte, hogy a mamájához megy a takarításban segíteni, egész nap ellesz foglalva, és csak este írt. Ilyen nem szokott lenni, hogy egész napos programja legyen, még munkája sincs még jelenleg. 18:21-kor írt, hogy hazáért csak nagyon elfáradt, utána azt irta, hogy nagyon jól érezte magát egész nap. Most vagy a top 3 ba szerepel nála a rokonoknál való takarítás és annyira jó érzés tölti el ha hullafáradtra takaríthatja magát estére, vagy máshol volt más helyen. Lehet hogy a nap egyik felében tényleg a mamájánál volt, de onnan 3-ra elmehetett a rendezvényre, és lehet nem várta meg a 7 órási zárást és eljött korábban 18:21-re hazaérve. A kövi ilyen e héten, 2.-án lesz szombaton, szintén helyi rendezvény. Erről sem szóltam neki, hogy jelezte nekem a face ugyanakkor szintén ő sem szólt róla. Ha akkor is egész napos elfoglaltsága lesz akkor már tényleg gyanús a dolog. Kíváncsi leszek rá. Mondom, nem szokott ilyen lenni, hogy egész napos elfoglaltsága legyen, vagy zenét hallgat vagy főz, mindkettő otthoni dolog, és ezeknél fél napra sem tűnik el....

Félre ne értsetek, mindenkinek van magánszférája, vannak csak csajos talik, bulik, akár egyedül, akár a barátnőivel, vagy nem tudom kikkel, még talán azzal is megbékélnék, hogy velem nem akar eljönni segova sem. De! Ezekkel együtt az viszont szerintem nem kóser, hogy közben nagyon is szeret ő rendezvényekre járni, arról nem is beszélve, hogy jó eséllyel hazudik nekem. Emlékszek egy mondatára januárból, hogy az exével, azért voltak egy hetes kiruccanásuk is.

És miért nem akar eljönni velem nyaralni vagy koncertre? A többnapos (pl. Nyaralás, fesztiválok) rendezvények elutasitására van egy tippem, hogy nem akar lefeküdni velem. Pedig már 5 hónapja együtt vagyunk. De hát ez is, már 5 hónapja együtt vagyunk, és nem akar.... Mindegy, ebbe már nem is megyek bele. Én értem, hogy fél mindentől, a jövőtől, de azt mondta, én vagyok az első jó dolog az eletében, meg aki törődik vele, kedves, aranyos és figyelmes, mindíg ő ír rám elsőre reggel, mindig érdeklődik, hogy vagyok, hogy telt a napom stb.

Csak ez bánt, hogy nem akar velem sehova eljönni, félek, hogy lefeküdni sem akar velem, és lehet, hogy hazudik is ezekről a rendezvényekről, hogy közbe megy azért jópárra elmegy. Igazából sértve érzem magam, és ez engem kifezetten zavar, mintha nem bízna bennem, se a többnapos kimozdulás terén, se lefekvés terén. Máshová mással (az exével) meg pl. mégis csak sikerült és sikerül elmennie. Szerintem nem bízik bennem és lefeküdni se akarna velem. Pedig semmi okot nem adtam rá. A szombatra kíváncsi leszek.

Nektek mi a véleményetek erről? Hogy látjátok ezt a dolgot? Történt már veletek hasonló?


Ő 22, én 27



2018. máj. 30. 00:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Menj el a következő ilyen eseményre és szembesítsd a hazugságával. Aztán dobd ki. Esélyes, hogy túl normális vagy vele és az olyan pasikat bírja, mint amilyenek az exei voltak.
2018. máj. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Még most is talizgat az exszel? Szerintem sumákol, egyes jól írja. Menj el váratlanul pár progira és kérd számon. Gyanús, hogy dugja valaki vagy akarja, pl. exe. 5 hónap és nulla szex? Még viccnek is komoly.
2018. máj. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Egyetértek az előzőekkel, menj el egy ilyen eseményre, aztán ha ott lesz, játszd meg te is magad kicsit: "jé, te itt vagy?" Aztán dobd ki! :D Ha meg mégse lesz ott, akkor van esély, hogy nem hazudott.
2018. máj. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

Nem lehet, hogy vágyna elmenni különböző programokra, de mondjuk nincs rá pénze, tőled meg nem várja el, hogy te fizesd és ezért nem mondja inkább?

Csak egy ötlet, nem biztos, hogy a legrosszabbra kell gondolni. Lehet csak ez a helyzet és ezt szégyelli előtted, elvégre írod, hogy még nem dolgozik.


25N

2018. máj. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Az egyik megoldas, h sumakol, ahogy elottem irtak. De az is lehet, hogy total szociofob es a legmereszebb tarsasagi esemeny az, hogy bejeloli facebookon, hogy erdekli ez meg az a rendezveny. Ezzel a kulvilagnak azt mutatja, hogy o aktiv eletet el, kozben meg nem az... Lattam mar ilyet.

Vagy az is lehet, hogy tenyleg fel a szextol, azert nem akar veled menni, de szegyelli, hogy nelkuled "bezzeg" eljarkal, es ezert titkolja.

Szerintem elso korben ne tamadd le ezek miatt, hanem inkabb feltetelezd azt, hogy csak a felelmei mozgatjak. Ilyenkor nem jo, ha egybol szembesitik az embert. Inkabb finoman utalj ra. Peldaul mondd meg, hogy a szexszel addig varsz, ameddig o akarja (persze csak ha tenyleg), es hogy az ottalvos rendezvenyeknek ez nem feltetele. Es szoba hozhatod (finoman!), hogy lattad, erdekli ot a szombati esemeny, kerdezd meg, hogy elmegy-e arra az esemenyre, de ne szamonkeroen. Hogy merjen igent mondani. Aztan ha kiderul, hogy megis hazudik, meg megcsal, akkor ugyis lepni fogsz, gondolom.

De ez a lany egy serult lelku kislanynak tunik, nem kell egybol tamadni ot. Meg talan bantalmaztak is... Ennyi idosen felni a szextol egyaltalan nem egeszseges lelekre utal :(

2018. máj. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Először az volt a gondolatom, hogy nincs pènze ès nem akarja mondani. Ez mèg okè lenne a többi rendezvènnyel is, ha az ingyenes. De ez hogy titkolja lehet, meg pont akkor egesz napos dolga van... hàt vàrd meg a màsik rendezvènyt, ha akkor is ez van menj oda. De ne pont nyitàsra ès ne kocsival. Tehàt ne vegyen előbb èszre, minthogy odamennèl hozzà, vegyèl fel sapkàt, napszemüveget. A lefekvès meg... ha szűz lenne okè. De ahogy olvasom nem az. Akkor meg ez az 5 hónap gàz ès örülhetne, hogy vàrod. (2-3 hónap okè lenne) de ez hogy kilàtàsban sincs... szerintem nem szeret. Ő felmèrte, hogy te rendes vagy, de ő a trógerekhez vonzódik. Agyból akarja, nem vonzalomból a veled való kapcsolatot, mert èsszel èrti, hogy ilyen pàr kellene, mint te. Nyilvàn, ezt nem adhajta elő, igy jâtsza a jajj óvatos vagyokot. Ha ez valóban igy lenne, es csak ovatossag lenne, mar reg komolyan nyitna felèd. Olvashato a sorsidból, hogy szereted, rendes vagy vele, ha ez lenne a baja, ez par het alatt oldana a szorongast felelmet, mert ösztonből èreznè, te màs vagy. Nala csak mellèduma az egèsz. Kerjuk ird majd meg mi volt a masodik rendezvènyen. Ha ismered ahova megy (nagyi) gondolom nem, de hâtha, akkor ha a rendezvènyen nem talalod allits be oda egy csokor viraggal, bombon nagyinak, ha nincs ott gàz, ès nem engeded h bemagyaràzza, te vagy a paraszt mert odaallitottal...
2018. máj. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
*soraidból
2018. máj. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
#5 vagyok, #6-osnak: Alapvetoen egyetertek veled is, csak az a baj, hogy a szorongas nem oldodik magatol... Honapok, evek alatt sem. Van, akinek egy elet is keves hozza, meg szakemberrel is, ha komoly a gond. Foleg, ha bantalmazasbol fakad. Persze nem tudhatjuk, hogy jelen esetben mi a helyzet.
2018. máj. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Önmagában az, hogy érdeklődött az esemény után nem is jelentene semmit, mert szerintem az ismerőseim többsége 10ből jó, ha kettő ilyen eseményen részt is vesznek.


De eléggé gyanúsan viselkedik te meg eléggé nyugodtan kezeled. Ahogy írták már nem kizárt, hogy túl rendes vagy vele és nem ezt igényli...

Buktasd le.

2018. máj. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Én simán bedobnám neki a helyedben, hogy hé, láttad, hogy érdeklődik az adott program iránt, oda akkor nem lenne kedve veled elmenni? Az nincs messze, nem ottalvós, tehát a szex és társai sem zavarnak be.

Nekem az első gondolatom az lenne, hogy amiket te ajánlasz neki, azok neki nem tetszenek, csak nem akar megsérteni vele, vagy egyéb logikátlan félelme van, ami miatt nem mer nemet mondani nyíltan.

2018. máj. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!