Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki évek óta kornyekez engem a munkahelyemen. Régebben egyszer eroszakoskodott velem hazafele a buszon is. Nagyon sokszor probaltam a tudtara adni, hogy hagyjon békén, de azota is odajon hozzám ahol dolgozok. Én pedig olyan szinten rosszul leszek, amikor csak meglatom, hogy teljesen felmegy a stressz szintem és teljesen tele leszek vörös foltokkal illetve nyugtatot kell bevennem. Legutobb pénteken is ugyanez volt. A munkatarsaim elott kellett szegyenkeznem.
2021. okt. 24. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vèdenek meg a munkatàrsaid?

Ha zaklat hívj rá rendört.

Nem àrtana egy paprika spray sem, csak a buszon ne hasznàld.

2021. okt. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A helyedben felmondanék, és ha folytatja feljelenteném. Bár én férfi vagyok..
2021. okt. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A HR osztályon jelenthetnéd, a munkahelyi zaklatásra ugranak.
2021. okt. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ez miatt nem szeretnék felmondani.


Néha a munkatarsamnak hoz munkát és termeszetesen akkor oda jön hozzám tenni az agyát, mondja a hulye szövegét... Amúgy idősebb nálam majdnem 30 évvel.

2021. okt. 24. 16:14
 5/13 A kérdező kommentje:
Régebben zaklatott mentem haza munkahelyről busszal és akkor leult mellém elkezdte csókolni a nyakamat, utana a combomat fogdosta stb.
2021. okt. 24. 16:14
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

És mi a bánat kell még, hogy szolj a vezetosegnek vagy a rendőrségnek?

Azt is hagyni fogod, hogy megeroszakoljon??

2021. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ugyan? Emiatt?

Mégis mit mondanék?


Oda jön hozzám köszönni meg tarsalogni, ahogy más nőkhöz is?

Kit érdekelne?


Ők nem érzik azt amit én.

2021. okt. 24. 16:24
 8/13 A kérdező kommentje:

Munkatarsaim egybol elkezdtek mondani mi a baj, uristen milyen vörös lettem. Mondom persze, mert megint ide jött hozzám nem hagy békén. Teszi az agyát nekem.. Ne foglalkozzak ezzel a vén....


Mondom elég a jelenléte is, ha csak meglatom vége.

Konkretan pánik szerű rohamom lesz.


Megirtam neki facen pénteken hagyjon végre békén innentől és nem veszi észre, hogy évek óta nem akarok tőle semmit aztán letiltottam.


Eddig is akárhányszor odajott fogtam magam és elmentem onnan. Ha ezek után továbbra is zaklat nem tudom mit csinaljak

2021. okt. 24. 16:27
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más megoldás. Vagy jogi útra kell terelni. Tehát feljelentés, stb. Vagy össze veretni valakivel/kikkel mint a szart. Aki a szép szóból nem ért. Nem tudsz mit csinálni, nehogy már te szenvedj egy retardált miatt.
2021. okt. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél nyàmnyila!

*Assz oda neki!

Sokkoló, spray


Családtag , baràt nem segít?

Ha ott dolgoznèk úgy falhoz basznàm, osszeszarnà magàt

2021. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!