Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kapcsolatban vagy, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapcsolatban vagy, hol ismerted meg?

Figyelt kérdés

2021. okt. 24. 20:48
A kérdező szavazást indított:
Netes társkeresőn (pl: tinder, badoo)
Közösségi oldalon (pl: fb, insta)
A valól életben, de idegenek voltatok egymásnak
A való életben, de már ismertétek egymást
Egyéb, kifejtem válaszban
40 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező szingli vagy?

És tanács kell hol szerez valakit?

2021. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen
2021. okt. 24. 21:03
 3/18 anonim ***** válasza:
3%
Miért nem ismerkedsz munkahelyen?
2021. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Tinderen. Igaz kitartanak kellett lennem sokszor már töröltem Volma magam de milyen jó, hogy nem tettem.


Való életben nincs hol nekem pl csak női kollégáim vannak és még csak nem is vagyunk egy korosztály.

2021. okt. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

3as, azért mert suliba járok még, ráadásul szakgimi ahol csak kb fiúosztályok vannak. Van ugyan egy lány szak is, ott már próbáltam de nem jött össze. Késöbbiekben munkahelyen sem fogok tudni, gyárakban nemigazán vannak női munkások. Vagy ha felvesznek egyetemre, még talán ott lesz lehetősegem ismerkedni. Jobbhíján neten próbálkozok, társkeresők semmit sem érnek, fb-on se nagyon akar senkise ismerkedni. Baráti társaságomban nincsenek lányok, a hobbim is fiús, ugyhogy megvagyok lőve, hogy honnét szedjek össze valakit.


19f incel (nem a tipik gyakoris agyhalott)

2021. okt. 24. 21:30
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Itt.
2021. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Itt hiába irtam rá csajokra, nem irtak vissza. Kivéve egyszer de ő messze lakott és ronda is volt
2021. okt. 24. 21:44
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Te nem vagy incel

Es ne is mondogasd h az vagy mert a vegen elhiszed es sajat magadat vagod el az eletben.


Te egy tini vagy akinek korlatozottak a lehetosegei

Ennyi

2021. okt. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, a helyesírásodat és a stílusodat nem ártana még cizellálni kicsit.
2021. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mi baj van a helyesírásommal? Xdd 4-es magyar érettségit irtam.
2021. okt. 24. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!