Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülállók, ismertek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók, ismertek olyan párokat, akiknek a kapcsolatukat nem irigyelitek és inkább vagytok egyedül, mint egy olyan kapcsolatban, mint ők?

Figyelt kérdés
2021. jan. 3. 00:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
1 pár kivételével az összes.
2021. jan. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Karácsony előtt ért véget egyik ismerősöm több éves párkapcsolata. Már sokan mondták neki, hogy egy mérgező kapcsolatban szenved, de nem akarta/tudta észre venni. Most jutott el oda, hogy véget vetett neki.


Ezen kívül már sok olyan kapcsolatot láttam, ahol csak idő kérdése volt, hogy borulni fog a bili.

2021. jan. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
És ez valami önigazolás, hogy másnak sem jobb? Mikor egyedülálló voltam, akkor azt néztem, hogy kinek van jó kapcsolata, és hogy csinálja.
2021. jan. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Akik nyitott kapcsolatban vannak, azokat egyáltalán nem irigylem. Akkor már inkább legyek egyedül, így mi értelme van az egésznek?
2021. jan. 3. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

A körülöttem élők többsége még úgy is ilyen, hogy párkapcsolatban vagyok. 😂


Úgy beszélnek egymással, amiért már rég kivágtam volna a párom, persze mindenki játssza a vakot, akkor is, ha már üvöot a helyzetről, hogy rommá csalják, ha direkt szólnak neki erről, azonnal azt támadja, aki szólt, az idióta neveletlek ivadékukat tolják rá mindenkire, mert könnyelműen bevállalták aztán már büdös, én pl önmagában a gyerektől/gyerekvágytól menekülnék onnan... Totál legusztustalanodtak, dagadtak, retkes a hajuk, körmük, mióta együtt vannak, van, aki 2 havonta jár haza, mert fingott egyet és úgy döntött, kimegy dolgozni és csak hó elején játszik kapcsolatosat...

A többség számomra egyáltalán nem partner dolgokat csinál és undorodom tőlük kívülről is. De aki elviseli, az meg is érdemli.


Egy barátnőm is megpofozta a minap a párja, mert nem hajtogatta össze a ruhát... Bmeg, úgy vágnám rá az ilyenre az ajtót... Ez meg elviseli

2021. jan. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Az összesnél nagyon érződik ez a "ma még együtt vagyunk, de holnap már nem biztos" érzés, tehát akkor inkább egyedül.
2021. jan. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%

Az összes ilyen, akiket ismerek, pedig nagyon sok embert ismerek.


De egyedül sem vagyok inkább, olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy a kezeimet vagy a lábaimat akarom-e levágni. Egyiket sem.


Laza szexkapcsolatban szeretnék lenni, ahol kölcsönösen tisztelnénk egymást annyira, hogy nem akarunk rátelepedni meg magunkhoz láncolni a másikat, mert rettegünk az egyedülléttől.

2021. jan. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek, de az ilyen kapcsolatokatnem szabad annak igazolására felhozni: "hohohó, mégiscsak jobb egyedül, mik nem történhetnek".
2021. jan. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ismerőseim egyikét sem irigylem, nem lennék a helyükben. Vannak jó részei is a kapcsolatoknak, ami kívülről szépnek tűnik, de mindenhol vaskos problémák vannak, mint megcsalás, érdek, pénz, szexmentesség, családi ellentétek, és az ebből fakadó megalkuvások, felszínesség, bizalmatlanság, bánat, képmutatás, gyávaság stb., még sem szakítanak, válnak el.

Ezeket a kapcsolatokat látva, tényleg örülök, hogy egyedül vagyok és szabad, nem cserélnék senkivel a jó dolgaik ellenére sem.

2021. jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan úgy vagyok vele, mint a 7-es (ma 05:33).

Senki helyében nem lennék, bizonyos tényezők miatt az én mércém szerint az is rossz kapcsolat, ami mindkét fél és a kívülállók szerint is jó. De teljesen egyedül, szex és intimitás nélkül sem jó, sőt, számomra nagyon rossz, mert már túl régóta, sok éve vagyok így.

2021. jan. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!