Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kapcsolatban vagy, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapcsolatban vagy, hol ismerted meg?

Figyelt kérdés

2021. okt. 24. 20:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%

- írtam/írtak hosszú í

- mellérendelő összetett mondat kötőszava elé vesszőt teszünk

- mondatvégi írásjel

2021. okt. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Amugy a gyárakban rengeteg nő dolgozik vannak sorok a gyárakban ahol majdnem mindenki nő.

Szóval kissé félre vagy tájolva.

2021. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Munkahely . Egyszerre kezdtunk es mondtunk fel
2021. okt. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az iskola és munkahely valóban jó lehetőség új embereket megismerni, de egy héten ezek az elfoglaltságot kb az időd felét teszik ki. Szabadidőben is ismerkedhetsz, legegyszerűbb valamilyen hobbi kapcsán hiszen máris lesz közös pont. Tánciskola, társasjáték/kvíz est, túrázás, mellette próbálkozhatsz társkeresőn is. Nem muszáj minden lányt eldobnod, aki külsőleg nem tetszik, hogyha van rá lehetőség és mindkettőtöknek jó, barátkozz. Ennek köszönhetően fejlődik a szociális készséged, kommunikációd, megtanulsz nőkkel beszélgetni, lesz lány barátod, aki bemutat új embereknek, barátnőjének, így több embert ismersz meg és nagyobb esélyed lesz párkapcsolatra. Persze mindez nem egyik napról másikra alakul ki, de 3-5 év alatt ha aktívan teszel érte nagyon jó szociális életed lehet.
2021. okt. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Közös ismerős által szervezett hétvégi kiruccanáson.
2021. okt. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Boltvezető helyettes kisasszony volt ott, ahol én alkalmi munkán voltam.

Kellett a pénz, így meló mellett elmentem mindenféle alkalmi munkákra. Megdícsért, mert gyorsan csipogóztam meg hajtogattam a ruhákat:D

Ui.: A négyes magyar érettségidre ne légy büszke, az inkább szégyen. Szerintem a mai érettségin egy downkóros papucsállatka 20 perc alatt kiráz a kisujjából egy ötöst.

2021. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ezekszerint ma magyarországon az átlag gimnazista egy downkóros papucsállatka. Jó tudni.
2021. okt. 29. 19:28
 18/18 A kérdező kommentje:
Tudom, nagybetű lemaradt xd
2021. okt. 29. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!