Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet ez barátság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ez barátság, vagy többet szeretne?

Figyelt kérdés

A következőben szeretném kérni a véleményeteket. Olyan munkahelyen dolgozom, ahol az egyik munkaköröm a kollégák vállalati elszámolásaiban való segítség. Mi tavaly március óta otthon dolgozunk. Kb egy éve keresett meg egy kollégám munkaügyben, hogy segítsek neki. Én nagyon szeretem ezt a munkakört, szeretek segíteni és mindenkivel igyekszem kedves, barátságos lenni. Ezután egyre többet kezdtünk el beszélgetni ezzel a kollégámmal, kb június óta többször is beszélünk egy héten, van hogy végigírogatjuk a chaten a napot. Nagyon nagyon jó fej, kívül belül olyan ami a nagykönyvben meg van írva. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk, egyformán gondolkodunk a dolgokról. Egyszer találkoztunk eddig a munkahelyünkön ott végig együtt ültünk, kávéztunk, ebédeltünk. Én azt gondoltam hogy ez barátság, egyszerű szimpátia, de azért vannak gyanús dolgok is, ami miatt elbizonytalanodtam.


- nagyon sokszor keres, mindig kedves és nagyon figyelmes

- ha bármi pozitív vagy negatív történik a munkájában, engem hív hogy elmondja

- nős, nem jó a kapcsolata a feleségével, sokszor nekem mondja el ezeket, de úgy érzem, meg szeretné oldani a dolgokat köztük. Tavaly nyáron úgy volt hogy válnak, akkor én még nem ismertem őt, de aztán mégis meggondolták, bár a problémákon nem sikerült javítani

- azt mondja, hogy nagyon jó a kémia köztünk szóban (ez meg mit jelent? van ilyen hogy csak szóban van meg a kémia)


Nem akarom túl hosszan írni, kb ez a lényeg. Szóval igazából elképzelhető az, hogy egy férfi csak barátkozik, szimpatikusnak talál, kedves és sokszor keres, kezdeményez beszélgetést?


2021. okt. 24. 21:09
A kérdező szavazást indított:
Bejössz neki
Simán csak barátkozik
5 szavazat
 1/4 anonim válasza:
100%

Kicsit csípd ki magad kis dekoltázs, passzos ruha. Nem kell túlzásba vinni mert az már tudod ribis lenne:D. Hass rá a nőiességeddel légy kedves hívd el kávézni és nézd meg mit lép rá. Ha a szokottnál jobban viszonyul, közeledik hozzád akkor csak tetszel neki.

Idővel tuti kiderül szerintem.

2021. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hat kell neki egy szereto

Vagyis a felesege mellet massal is akar dugni

Kb ennyi

2021. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ennél neked egyértelműbb jel mi kell még??? Hogy mik a szándékai, a) csak félrekúrni akar a felesége mellett, b) érzései is vannak, - hát azt mi sajna innen a távolból nem tudjuk, de hogy legalább az a) verzió játszik nála az tuti 😅
2021. okt. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na hagyjuk már azt a nem jó a kapcsolatom a nejem el dumát, akkor váljon el. Előadja magát, meg akar dugni ennyi.
2021. okt. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!