Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknak mitől olyan boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak mitől olyan boldog és gondtalan az életük?

Figyelt kérdés
Megnézem a facebookot, boldog házasságok, esküvők, eljegyzések, babavárások, babázgatasok vannak rajta az ismerőseim körében. Míg az én életemben semmi nem történik.
2021. okt. 24. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Az rohadtul nem a valóság... Természetes, hogy senki sem a xart fogja posztolni. Amúgy az egész leginkább női f@szméregetés, hogy ki tud a barinőknek nagyobbat mutatni/hazudni.
2021. okt. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

"női f@szméregetés"

Csak szólok, hogy a nőknél azt másképp hívják...

de amúgy igaz: mindenki azt domborítja ki 25-szörösére, amit a legjobban szeretne mutogatni.

2021. okt. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Miért mit kellene posztolniuk hogy úgy összevesztek repkednek a tányérok? 😅 Az Fb, insta meg a többi xar csak kirakat, mindenki az idillt rakja ki amit sugallni akar magáról.

Te meg ne másokkal foglalkozz, hanem a saját életeddel! Ha pasi vagy csajozz, ha nő vagy akkor meg szimplán csak mosolyogj az emberekre már az is elég sokat segít.

2021. okt. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
13 éve vagyok a férjemmel, tudod mikor posztoltam sokat? Amikor nem volt jó. Az elején szinte semmit, most, hogy megjavítottuk a házasságunkat, szintén alig, évente egy kép a gyerekekről és kész. Abban a kb fél évben, amikor rezgett a léc, több képet tettem fel, mind a maradék 12 és félben összesen.
2021. okt. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Attól, hogy nem látsz bele
2021. okt. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Több mint egy éve kukáztam a közösségi oldalakat. Ne tudd meg milyen felüdülés, hogy nem látom mások életét. Sokkal kevesebb frusztrált, szomorú ember lenne a világon ha nem létezne ez a sz@r.
2021. okt. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt akartam írni Kédező, amit a fő kérddésed után írtál: az, hogy azz FB-re, és tsi.-ra kiteszneke az "ilyenek" rózsaszín ködbe bújtatott képeket, még nem bizti, hogy valójában nem röpködnek a tányérok a 4 fal közt.
2021. okt. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az fb nagyon jó felület, kivéve az egyéni posztolgatásokat. Nagyon jó csoportok vannak, de az ismerősök majd mindegyik tiltva van, legalábbis a posztjaikat nem látom. Ebbe beleértendő a család is.
2021. okt. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindent elhinni, amit ott látsz, csak a kirakat. Én is ismerek olyanokat, akiknek látszólag nagyon bejött az élet, a háttérben viszont közel nem nevezhető idillinek az életük.
2021. okt. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!