Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is előfordul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordul, hogy egyszerűen nem tudtok mit csinálni de egyszerűen elkap a gépszíj és behúz bármennyire is kiegyensúlyozottnak éreztétek magatokat előtte?

Figyelt kérdés

Már éppen kezd minden lecsillapodni aztán egyszer csak jön egy új dal az egyik kedvencedtől és bumm repül a jobb horog.

[link]


2021. okt. 25. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Barátom elkezdett egyszer beszologatni mikor egyutt voltunk csavarogtunk vasaroltunk es mint alapbol jo kedvem volt vele. Mivel már ismertem, hogy gyakorta lehoz az életemről is, igy egyik alkalommal mikor kezdte, már akkor kozoltem vele, hogy csak azert se fog lehozni, meg csakazert is orommel fogok vasarolgatni, azert se csinalsz nekem rossz kedvet már megint, nekem attol még jogomban áll boldognak lenni, attol még hogy benned csak az utálkozás, meg gyűlölködés van állandóan, meg a beszólások.


És mégis lehozott megint az életemről is.

2021. okt. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ilyen. Sokszor nem tudom eldönteni, hogy melyik a rosszabb helyzet, a mostanim vagy ha lenne valaki akivel kellene hadakozni olykor.
2021. okt. 25. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es: miért jó neked olyannal kapcsolatban lenni, aki direkt elrontja a kedved...?
2021. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miota nyugtatót szedett, azóta élhető.

Amugymeg már lemondtam arrol, hogy ilyennel lehetne tervezni.

Féllábbal en kint vagyok a kapcsolatbol.(mert ő is)

De ezen kívül is sokmindennel elvágta már magát. Ez csak a jéghegy csúcsa volt.


Pozitív meglepetést, illetve pozitív csalódást kétlem, hogy tudna okozni, vagy okozna.


Ma még visszavett abbol amilyen. De alapvetoen ő változni szerintem nem fog.


Azt az egyet nem értem csak, hogy az exe ezt hogy bírta elviselni majdnem 10 éven át?? Vagy a kovetkezo hogy tud majd ilyennek szülni??


Csak ezek miatt fordul meg bennem néha az, hogy esetleg csak en látok rosszul valamit? Es egy normalis ember? En vagyok a hulye csak?

2021. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az agresszió nem jó.. Környezet változás, idióta drogos barátoktól való megszabadulás..
2021. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!