Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért egyre gyakoribb ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egyre gyakoribb ez manapság?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, a kérdésem komoly, nem trollkodás, ezért a beszólogatós, kiaoktató megjegyzéseket kérném kerülni.


Sőt, lehet hogy manapság sem gyakoribb, csak a net miatt több ember ki tudja adni magából. Mi is ez?


Azt vettem észre a saját életemben is, a barátaim, ismerőseim, kollégáim, sporttársaim körében is, hogy 40 felett egyszerűen megszűnik a szexuális élet. Akár férfi, akár nő. Ahol van is, az egyik fél kényszernek éli meg, vagy hallgatólagos beleeggyezésével csinálja.


Mik lehetnek az okok? A sztereotípiákat is zárjuk ki, alkohol, erőszak, függőségek, hazudozás, trógerkedés stb. Én a normálisnak mondott házasságokról, kapcsolatokról beszélek, ahol stabil az egzisztencia, stabil az érzelmi háttér, van gyerek, van minden.

Itt a gyk-n is privátba elég sok nővel, férfival beszéltem, akik értelmesek, jól kvalifikáltak, csak éppen nulla a szex. Ha ezek egyedi és elenyésző esetek lennének, nem is érdekelne, csak hogy durván a többséget képzik. Nők, férfiak egyaránt.


Pl. Te miért nem szexelsz a pároddal? Én azokra lennék kíváncsi, akik elutasítok. Miért? Mi hiányzik, vagy mi nem jó?



2021. okt. 25. 16:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

Negyvenesek vagyunk és szexelünk. Nem hiszem, hogy az életkortól függ. Talán inkább attól, hogy mostanra akik első kapcsolatukban élnek, tizen-húsz éve vannak együtt és megunták, elhidegültek.

Újrakezdő negyvenesek szexelnek.

2021. okt. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Csatlakozom az elsőhöz. Régi kapcsolatban megszokés, elkényelmesedés. Új kapcsolatban 40 felett is van szex bőven.
2021. okt. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
*megszokás
2021. okt. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
16%

Mert unja a másikat a sok - sok év után.


Mi a kedvenc kajád? Jó, mondjuk a rakott krumpli.

Képzeld el, hogy a világ legjobb szakácsa, a világ legjobb alapanyagaiból elkészíti, és egy elit brit komornyik felszolgálja, ezüst evőeszközzel.

Jól hangzik, ugye?

Na, akkor most képzeld el, hogy heti 7 napból, 7 napig, CSAK EZ, a kaja. Ha nem kell, éhes maradsz.

Meddig bírnád?

2021. okt. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nagyon ki élhették magukat fiatalként és emiatt.

Vagy ráuntak egymás testére, és szeretőhöz járnak.

2021. okt. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Oké, tényleg, az új kapcsolatokban még 40 felett is megy a dolog. Pont a családban van egy elvált nő, aki beleesett ugyanebbe. Elvált mert nem volt szex, új kapcsolat, sok szex, majd az is a szex hiánya miatt futott zátonyra.


Akkor egy hosszú kapcsolat vagy házasság a szex halála? Mondjuk 90%-ban? Azért szívás, mert pl. 25 évesen még 20 év múlva is csak 45 lesz az ember. 45 évesen meg mát lehet hogy 8 éve nincs szex, a személy csak öregszik, az esélyei romlanak, fiatalabb már nem lesz, a szóba jöhető partnerekkel is ugyanez a helyzet. Elképzelhető hogy ha valaki nem nagy szoknyapecér, akkor ha aknára futott a szexuális élete, az már olyan is marad?

2021. okt. 25. 17:09
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ok egyszerű... felsoroltad mi az ami stabil, ebből csak egy valami nem stimmel. A stabil érzelmi háttér. Helyette hívjuk inkább stabil megszokásnak, stabil közös érdeknek (gyerekek, lakás, hitel, közös vállalkozás stb.). Az ilyen párok már érzelmileg párok inkább csak lakótársak, megszokásból összetartozó pár ahol kihalt a szenvedély és a tűz. Ezért ritkul meg a szex. Nagyon jól ki tudsz jönni a lakótársaddal, főleg ha van közös hobbi, program stb. de attól még nem kívánsz rá nem igaz?
2021. okt. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%
20on évesen jöttek össze,ma már bőven 40 évesek. Azok szerintem unják,monoton,megszokták...
2021. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
#7 nagyon ott a pont!
2021. okt. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%
Hat en almomban sem hallottam ilyenrol. Arrol igen, hogy ket ember kortol fuggetlenul egy ido utan nem gerjed egymasra, de otvenig a topon van a libido, es utana is, aki nem emberi roncs, vagyik ra.
2021. okt. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!