Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért egyre gyakoribb ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egyre gyakoribb ez manapság?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, a kérdésem komoly, nem trollkodás, ezért a beszólogatós, kiaoktató megjegyzéseket kérném kerülni.


Sőt, lehet hogy manapság sem gyakoribb, csak a net miatt több ember ki tudja adni magából. Mi is ez?


Azt vettem észre a saját életemben is, a barátaim, ismerőseim, kollégáim, sporttársaim körében is, hogy 40 felett egyszerűen megszűnik a szexuális élet. Akár férfi, akár nő. Ahol van is, az egyik fél kényszernek éli meg, vagy hallgatólagos beleeggyezésével csinálja.


Mik lehetnek az okok? A sztereotípiákat is zárjuk ki, alkohol, erőszak, függőségek, hazudozás, trógerkedés stb. Én a normálisnak mondott házasságokról, kapcsolatokról beszélek, ahol stabil az egzisztencia, stabil az érzelmi háttér, van gyerek, van minden.

Itt a gyk-n is privátba elég sok nővel, férfival beszéltem, akik értelmesek, jól kvalifikáltak, csak éppen nulla a szex. Ha ezek egyedi és elenyésző esetek lennének, nem is érdekelne, csak hogy durván a többséget képzik. Nők, férfiak egyaránt.


Pl. Te miért nem szexelsz a pároddal? Én azokra lennék kíváncsi, akik elutasítok. Miért? Mi hiányzik, vagy mi nem jó?



2021. okt. 25. 16:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#17,#19 vagyok: Kérdező! Te mindent elhiszel?

Nem tudtad, hogy színház az egész világ? Az emberek reggel felkelnek, felteszik a "maszkot", de nem azt ami a vírus miatt kell! De nem ám! Nevezhetjük álarcnak is. Ezt hordod a munkahelyeden is, a közlekedéskor, iskolában, stb. és az a szomorú, hogy sokan még a párkapcsolatukban is! Megy a vetítés ezerrel!

Ezért rohadtul nehéz olyan párt kifogni aki mellett bátran önmagad lehetsz. Sajnos ezt a mű világot éljük, ez a sok "szexuális valótlanság" ömlik ránk ezerrel, de az ember nem gép!

Vannak érzelmei, elfárad a teste, a lelke, az agyáról meg ne is beszéljünk! A változás állandó minden téren!

Persze semmibe sem szabad belenyugodni, tenni kell azért hogy jobb legyen pl. a szexuális élet!

Vannak olyan párok, akik nem szexelnek, de jól elvannak és úgy megszokják, hogy már csak akkor tűnik fel nekik, ha te rákérdezel! :D

Látom mélyen beleástad magad a témába! :D

2021. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, te tényleg 40 felett vagy? Úgy meglepődsz azon, hogy alternatív történeteket használnak, minden eladásához (a sajttól, a természetes anyagokon át, a politikai ideológiákig), mintha huszonéves lennél.


Ez nem is új szitu, volt egy vallásháború, ahol járni nem tudó gyerekeket küldtek háborúba, mert majd ők legyőzik a törököket. A témában iskolázatlan emberek mindent elhisznek, amit mondanak nekik, vagy ha valamit nem hisznek el, akkor az ellentétét hiszik el, ami nagyon gyakran szintén nem igaz.

2021. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Na de akkor mire megy ki a játék? Én pl. nem adok elő senkinek sem fiktív sztorikat a nem létező ilyen-olyan életemről. Minek a vetítés?

Komolyan mondom, már arra gondolok, hogy az emberek egymást szívatják, egymást akarják ezekkel b*szogatni. 10 éve volt egy kollégám, eszméletlenül jól nézett ki, ő jött azzal mindig, hogy náluk aztán minden nap izzik a lepedő. Majd elvált, és bevallotta hogy már két éve nem volt szex, csak ház az milyen ciki lenne már ha az igazat mondta volna. A többiek ott irigykedtek rá, otthon összevesztek a feleségükkel, hogy másoknál minden nap van szex, náluk meg miért nincs! Aztán másoknál sem volt más a heéyzet, ahogy az utólag kiderült.


Mondjuk a gyk is ugyanez pepitában.

2021. okt. 27. 23:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!