Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerethetsz valakit életed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethetsz valakit életed végéig, ha nem is a tiéd?

Figyelt kérdés

7 éve töretlenül szeretek valakit mindennél és mindenkinél jobban. Nem vagyunk együtt. Jóban vagyunk, de szóba se jöhet sajna a párkapcsolat :( A 7 év alatt nekem is voltak más férfiak az életemben, akiket talán szerettem is, de egyiket sem annyira, mint Őt.

Most alakul egy kapcsolatom, ami komolyabbnak ígérkezik már, de tudom, hogy sosem ő lesz nekem az első számú. Persze erről nem tud. Nem akarok átverni senkit, de egyedül megöregedni sem akarok.

Mit tehetnék?

25/L


2010. szept. 3. 02:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha jót akarsz magadnak, akkor verd ki a fejedből! Ilyen hosszú ideig viszonzatlanul szeretni valakit önkínzás. Szerintem nem is belé vagy szerelmes, hanem abba a valakibe, akinek hiszed. Próbálj a hibáira összpontosítani...
2010. szept. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tudja mit érzel? beszéltél neki erről valaha?
2010. szept. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudja, elmondtam neki.

És végülis mondta, hogy ő is szeret engem nagyon, csak nem olyan szeretettel, mint én őt.

2010. szept. 3. 02:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem biztos, h egy életen át, töretlenül szeretni fogod. lehet, h találkozol valakivel, aki feldteti veled őt(talán épp ez a fiú). de ha nem gy lesz, és nem sikerül "önerőből" megszabadulnod az érzéstől, akkor én a helyedben szakembert keresnék és megpróbálnám feltárni az okokat, mert a te életed fog rámenni, ha ez az illúzió közétek áll, bárkivel élsz is... légy annyira fontos magadnak, h nem hagyod. biztos szépnek tűnik, ez a nem szűnő lángolás, de mivel ő nem viszonozza, valójában nagyon-nagyon illúzórikus és destruktív... remélem sikerül kimásznod ebből. nem lehet könnyű, de az első hozzászólónak asajnos igaza van.
2010. szept. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 10 éve vagyok így, mint te. Azaz inkább még rosszabbul, mert nekem nagyon kedvem sincs egyéb kapcsolatokat alakítani mellette. Egyébként elmondtam akkoriban én is neki, csak ráadásul én még olyan bénán is alakítottam a dolgokat, hogy a vége az lett, hogy ő ki nem áll engem. Én meg szeretem őt. Személyesen a középiskola befejezése óta alig láttam, mert külön városokba kerültünk, de iWiW-en, Facebookon, fórumokon, publikus levlistán, azaz a neten bárhol, amit éppen használ, követem rendszeresen, minden egyes nap...


25/F

2010. szept. 3. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7 évig szerettem egy srácot, beszélő viszonyban voltunk, néha baráti társasággal együtt kirándultunk. Úgy éreztem, hogy soha nem fogom tudni elfelejteni. Aztán találkoztam egy másik fiúval, akivel az első randi után már találkozni sem akartam, mert úgy gondoltam h én senkit nem tudok annyira szeretni, mint azt a másikat. Aztán mégis adtam esélyt az új fiúnak, és most annyira szerelmes vagyok, mint még soha :) nem lehet összehasonlítani a plátói és a beteljesült szerelmet. Az utóbbi sokkal sokkal sokkal szebb és jobb. A másik srácra már nem is gondolok szinte egyáltalán, és nem értem, hogyan gondolhattam azt, hogy az volt a Szerelem....
2010. szept. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 15 évig szerettem így valakit. Azt hittem soha nem múlik el, mellette férjem volt végig. Aztán jött egy pasi, aki kitörölte a férjemet is meg a plátói szerelmemet is az agyamból, annyira imádom őt. Amúgy akivel nem éltél soha együtt, az csak egy fantom. Összejönnétek, egy idő után lehet hogy futva menekülnél tőle. Az ilyen szerelem nem valóságon alapszik, csak egy vágy, képzelet. Majd elmúlik, vágj bele az új pasiba nyugodtan.
2010. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!