Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfitől, apától, férjtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfitől, apától, férjtől mi lett volna az alábbi esetben a helyes cselekedet?

Figyelt kérdés
Adott egy hegy (rajta étterem), ahová a kikötőből gyalog a tűző napon igencsak húzós felmenni. Kb 40 perc kisgyerekekkel árnyék nélkül. A taxi azonban felvisz. Aznap óriási tömeg, az emberek lökdösik egymást a taxi ért. Bent állunk a sorban már jó ideje 3 gyermek és egy ismerősünk (másik anyuka) velünk. Erre két fiatal férfi elénk vág, azzal, hogy ők már hamarabb ott voltak (nem voltak) és betolakodnak a taxiba kiszorítva a kisgyerekeket, minket. Hiába mondunk bármit, nagyban tesznek rá. A gyerekek már sírnak. A taxis szintén tesz rá, hogy ki ül be a kocsijába. Ebben az esetben mi lett volna a férjem részéről a helyes reakció?

2021. okt. 26. 10:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
62%

Kirángatni a taxiból a két srácot és jól agyba-főbe verni, hogy többet eszükbe se jusson elétek tolakodni.


Amúgy magam részéről be sem álltam volna abba a sorba, hanem keresek valami olyan helyet, ahova nem egymillióan akarnak bejutni, főleg ha a gyerekeknek már elegük van.

2021. okt. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
90%
Semmi.
2021. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
12%

Kitalálom mi történt: meghúzta magát, mint szar a fűben és kiszállt veletek együtt a kocsiból.


Nos, hát igen, a két csávót ott helyben rendre kellett volna tennie.


Hol volt ez? Valami germán vagy Balkáni országban?

2021. okt. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
94%
Nem mentem volna fel a hegyre. Más programot keresek amit a gyerekeim is élveztek volna.
2021. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
79%
A párommal és a kisgyerekeinkkel eleve gyalog mentünk volna fel, mert nagyon szeretünk túrázni és a meleget is jól bírjuk. Sokkal nagyobb és jobb élmény, mint autóba ülni.
2021. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
85%

Hát sokat nem tud tenni ilyen helyzetben az ember,hacsak nem ő a Szikla,

vagy Bruce lee. Mert úgyh ogy ott van a családom, gyerekek,nejem,

nem állok bele olyan szituációba,ahol megsérülhetnek.

Manapság lehet hogy kést vagy pisztolyt ránt a két csávó..

A taxisnak szóltam volna azért,hogy mi voltunk ott előbb.

2021. okt. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
95%
4-es válaszoló vagyok. Miért, mit kellett volna tenni a férjnek/apának?Megragadni a pasikat és kivágni az autóból?A gyerekei szeme láttára?
2021. okt. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
90%

Most azt kellene mondani, hogy át kellett volna mennie vadállatba és leállni verekedni a két pasival? Igen, az biztos sokat segített volna. Kiverik pár fogát, esetleg le is tartóztatják. Tuti hamarabb feljutottatok volna.

Előre kellett volna gondolkodni és 3 kisgyerekkel nem olyan helyre menni tűző napon, ahol óriási tömeg van. Ha meg mégis ilyen helyet választasz, akkor abba bele kell kalkulálni a várakozást, vinni kendőt, sapkát, vizet. Nem tudom ebben mi a bonyolult.

2021. okt. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 A kérdező kommentje:

Nem lehetett tudni előre, hogy itt sokan lesznek, mert ilyen tömegnyomor soha nem volt még, amikor korábban ott voltunk. Foglalt asztalunk volt… A túra nem gond, fenn a hegyen már túráztunk a fák között, de tűző napon délben árnyék nélkül ez nem volt opció a gyermekekkel….

Nem külföld volt, Magyarország….

2021. okt. 26. 10:32
 10/72 anonim ***** válasza:
27%

6# A taxisnak? Tőle vársz igazolást a ti kis vitátokra? Pont leszarja. Neki az a lényeg, hogy pörögjön az óra meg a zseton.


Amúgy tök jó a dilemma. A család szuperhőse leszel vagy átmész Buddhába, és te leszel az "okos enged".


Én a gyerekekre való tekintettel mondom azt, hogy a két bunkót helyre kell tenni, amúgy ha csak a pároddal lennének, akkor a második opció is lehetséges. Gyere szívem, hagyjuk a pba

2021. okt. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!