Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedés során ti megszoktát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés során ti megszoktátok nézni azt, hogy az adott illető közösségi oldalain milyen fotók vannak fent, hány ismerőse van, milyen oldalakat követ, stb.?

Figyelt kérdés
Ha igen, nálatok ez befolyással szokott lenni arra, hogy pl. hosszabb távon nem jönnétek össze olyannal, aki a posztjaira kapott lájkok alapján nem tűnik annyira népszerűnek, vagy olyan oldalakat kedvel, amelyek számotokra nem szimpatikusak, messze állnak a ti világotoktól/érdeklődési körötöktől?

2021. okt. 26. 11:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
97%

Megnézem, de nem a lájkok érdekelnek, hanem inkább az, hogy miket oszt meg az illető. Kizáró ok: bugyuta poénok, szexista tartalmak, álhírek, másokat hibáztató/kritizáló bejegyzések. Illetve volt olyan is, hogy valakinek a FB-társkeresőn több csoportkép is szerepelt és a társasága eléggé riasztó volt, ezért gyorsan balra húztam az illetőt.

N

2021. okt. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki a halált érdekel a like-ok meg ismerősök száma?! Hány éves vagy, 15? Az viszont már érdekesebb, hogy miket szeret, kiket követ, miket oszt meg, hogy ír (helyesírás, fogalmazás, hangnem).
2021. okt. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Miért is lettem lepontozva? 🤔 #7-es voltam.
2021. okt. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
megnezem, de alapvetoen nem befolyasol semmit szelsosges esetektol eltekintve. tehat ha nem napi szinten posztolgat szelfiket vagy nem laposfoldes konteos baromsagokat oszt meg, nem erdekel, mit csinal. a lajkok total nem erdeklnek.
2021. okt. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
42%
Mi van akkor ha valaki nincs fenn a közösségi oldalakon? Na annak, hogy néztek utána? :D
2021. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Képeket, hogy valóságban hasonlít-e a feltöltött fotókhoz. Posztokat, amennyiben vannak, kerülöm a szélsőséges, bugyuta, okoskodó tartalmakat megosztókat. Ismerősök, oldalkövetések hidegen hagynak. Hobbikról, munkáról, célokról személyesen.
2021. okt. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%
Max annyit, hogy ezeken a szarokon él-e, mert nekem 30 felett majdnem kizáró ok.
2021. okt. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát ha ott kutatna képet rólam... Egyet sem töltöttem fel magamról, de kettőn meg vagyok jelölve, egy tablókép, meg egy középsulis, mindkettőn rövid vörös a most hosszú szőke hajam, és akkor 30+ kilóval több voltam.
2021. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!