Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az illető azt mondja,hogy le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az illető azt mondja,hogy le vagyok tiltva,de az üzenetet el bírom neki küldeni, üres kör,benne pipa és látom az adatlapot is,de a jelölés helyett azt írja,lehetőségek megtekintése. Üzenet át megy,Szerintetek ha felold akkor megkapja az üzenetet?

Figyelt kérdés
2021. okt. 6. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha látod az adatlapot, akkor nem vagy letiltva. Alapvetően látni akkor fogja az úzenetet, ha ránéz, mert az tuti, hogy csak a tőled jövő üzenetek figyelmen kívül hagyását állította be. Mihelyst azt kiveszi, akkor el tudja olvasni.
2021. okt. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán csak a Messengeren tiltott, nem a Facebookon (van már régóta ilyen opció).

Egyébként a lényeg ugyanaz, addig nem fogja megkapni az üzenetet, csak elküldi a rendszer, amíg fel nem old.

2021. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is fura ez az egész, de ő azt mondta, hogy rendesen letiltott.
2021. okt. 6. 18:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak messengeren van tiltva. Azért nem kézbesíti az üzeneteidet.

Ha fészbúkon is tiltva lennél, nem látnád az adatlapját. Szerintem korlátozta, mit láthatsz belőle.

2021. okt. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért írsz neki, ha azt mondja, hogy letiltott?
2021. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mert nem szeretem a befejezetlen sztorikat.:)

Azóta már feloldott..

2021. okt. 10. 04:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozik veled, és te hagyod.
2021. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!