Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 év korkülönbség sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 év korkülönbség sok?

Figyelt kérdés
Férfi az idősebb. Szívesen fogadom a saját tapasztalatokat is.

2021. okt. 26. 13:04
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nálunk működik
Nálunk nem működött
Semmi probléma ezzel
Belefér
35 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Minek erről szavazni? Ez 2 emberen múlik, ha nekik nem sok, akkor nem kell mások véleményére hallgatni.
2021. okt. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk abszolút működik. Soha senkitől nem kaptunk negatív megjegyzéseket, pozitívat viszont sokat, összeillünk és jól nézünk ki együtt.
2021. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Felesleges ezt itt megkérdezni, mert majd jönnek az erkölcscsősz, maradi, prűd, csalódott, szingli, incel, korlátolt, sértődött stb (nem kívánt törlendő) kommentelők, akik majd jól lehúznak, hogy mit képzelsz, meg semmi esély rá, meg különben is fúj.

Ezek csak számok, nem jelentenek önmagukban semmit.

Az a kérdés, ti mit éreztek magatokban és egymás iránt. Mennyire hasonló az érdeklődésetek, a véleményetek a világ dolgairól, a szokásaitok, a szabadidős elképzeléseitek, megvan-e az összhang, a kölcsönös megértés, tisztelet, megbecsülés, elfogadás, és persze a szerelem/szeretet.

Ha valami hiányzik, akkor sem fog működni, ha azonos korúak vagytok. Ha meg minden stimmel, belefér ez a korkülönbség is.

Egyedi dolog, erre itt nem fogsz választ kapni. Sok sikert!

2021. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

esetünkben nem működött, másfél év után szakítottam.

én vagyok a nő, ő 56 éves.

a generációs távolság sok feszültséget szült, több téren ő elég konzervatívan, maradian gondolkozott, én meg rugalmasabban és liberálisan.


a szex terén is voltak nehézségek, erekciós zavarai vannak.


kimozdulni sem szeretett, a kertjét túrta, nekem meg ahhoz nem túl sok kedvem volt.


mi kaptunk megjegyzéseket, de mindez nem érdekelt volna, ha a fentiek működnek.


ha lehet velem egykorú vagy akár fiatalabb párom is, miért jönnék össze egy közel 2 évtizeddel öregebbel? ma már így gondolkozom erről.

2021. okt. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

Exem 26 évvel volt idősebb (megjegyzem, mindenki minimum 10 évvel fiatalabbnak nézte). Két évig voltunk együtt kb, a legjobb kapcsolatom volt életemben, a hozzám hasonló korúak minden téren messze elmaradtak mögötte. Nagyon jó volt az összhang, szinte mindenben, soha egy percig nem éreztük a korkülönbséget amikor együtt voltunk. Persze voltak akiknek nem tetszett (pl apámnak sem, de elfogadta, anyám kifejezetten szerette), de akkor se foglalkoztunk mások véleményével.

végül nem a korkülönbség miatt lett vége, ha anno megkér, simán hozzámentem volna.

2021. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Istenem, mennyi maradi, prűd, kirekesztő, frusztrált ember van itt... látszik jól a pontozásokból.

Elfogadásból, toleranciából, nyitottságból, érzelmi intelligenciából sokan megbuktak itt, az nyilvánvaló.

2021. okt. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem feltétlen ez számit, hanem a szeretet. Tenni kell minden kapcsolatért, manapság eldobják az emberek egymást, de ha megvan az alap,arra építkezni kell, nem hagyni összedőlni. Emlékezni,miért őt akartad, és küzdeni.együtt.
2021. okt. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!