Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmutathatom így, miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmutathatom így, miről maradt le, vagy túl gyerekes lenne?

Figyelt kérdés

Elszúrta az ismerkedést a hülyeségeivel. Legközelebb ahol ő is ott lesz, beöltöznék full szexibe (nem curvásan)

Ilyen csinin még nem látott. Olyan jól esne nekem most megmutatni, hogy ezt hagytad ki.


2021. okt. 26. 13:53
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Nem egészen értem én sem. Sokszor barátnők szakítas után azt tanácsolják, hogy dobd be magad csinibe, és menj ismerkedni, hadd forrjon az exet, mit veszített. Ez most ugyanaz.
2021. okt. 26. 14:19
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Tök értelmetlen. Rengeteg csinos nő van, mint ahogy fordítva is rengeteg jóképű srác.


Tökmindegy, hogy téged mennyire zavar, hogy miről maradt le. Ez a dolog inkább a te sértettségedről szól, és bosszút szeretnél állni, amiért nem kaptad meg őt... már bocsánat. Lesz majd más neked is, mint ahogy most neki is. Ennyi.


Ez egy szimpla besült ismerkedés volt. Minél hamarabb tovább kell lépni, értelmetlen időt pazarolni főleg ilyen bosszúhadjáratokra. Vagy ő most akkora ász, hogy te mindenképpen vele szeretnél lenni?

Valószínűleg felszántotta az önérzeted, de attól csak nevetségesebb lesz az egész, ha elindul egy feltűnő bizonyítás... vagy még rosszabb, ha közönyt fog mutatni... akkor meg még hülyébben fogod magad érezni.

2021. okt. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? 12?
2021. okt. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy egy dögösebb csajjal jelenjen meg mert akkor a wc-ben fogsz bújkálni. Gyerekes az egész.
2021. okt. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Jó, akkor nem.
2021. okt. 26. 14:26
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

"dobd be magad csinibe, és menj ismerkedni, hadd forrjon az exet, mit veszített."


SZóval a te értéked egyedül a tested? Akkor nem sok mindenről maradt le.

Az ilyen ex dühítő performanszoknak az a jelentése, hogy még mindig rajta rágódsz, és itt már veszítetted is a játékot.

2021. okt. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Jól van már! Otthon döglök és kész, világos? El se megyek, semmi kedvem, így amúgy sem érezném jól magam.
2021. okt. 26. 14:32
 18/36 anonim ***** válasza:
Ez az "elszúrta az ismerkedést" egész pontosan azt jelenti, hogy mondott valamit, ami neked nem tetszett, ezért dobtad? Szerintem már arra se emlékszik, hogy valaha ismerkedtetek.
2021. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Az a sejtésem, drága kis kérdező, hogy ezt TE szúrtad el, nem ő. 😆😆😆
2021. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

"Sokszor barátnők szakítas után azt tanácsolják, hogy dobd be magad csinibe, és menj ismerkedni, hadd forrjon az exet, mit veszített."

Ez is gyerekes szerintem. Szóval egyetértek veled, ugyanaz.

2021. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!