Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmutathatom így, miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmutathatom így, miről maradt le, vagy túl gyerekes lenne?

Figyelt kérdés

Elszúrta az ismerkedést a hülyeségeivel. Legközelebb ahol ő is ott lesz, beöltöznék full szexibe (nem curvásan)

Ilyen csinin még nem látott. Olyan jól esne nekem most megmutatni, hogy ezt hagytad ki.


2021. okt. 26. 13:53
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Jópár barátom van, és jópár férfi csapja nekem a szelet. Jó nő vagyok, és kész. De nem fogom ezt nektek bizonyítani, mert titeket sem érdekel ez, engem sem. Aki normálisan válaszolt, előítéletek nélkül, annak köszönöm.
2021. okt. 26. 14:41
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell bizonyítani. Elhisszük.

Menj el ahova menni akartál, de ne miatta, és ne neki öltözz. Magadat akard jólérezni. Felejtsd el az egész történetet.

2021. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Nélküle unalmas lenne a buli.
2021. okt. 26. 14:48
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

#24

Mondom én, hogy te szúrtad el, csak nem akarod magadnak bevallani. Te kattogsz rajta, nem ő rajtad... 🤷‍♂️

2021. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Igen? :D

Akkor mivel magyarázod azt, hogy azóta is rámírt? :D

Direkt húzza az agyam, viszont megmutatnám neki, hogyan kellene ezt hatékonyan csinálni.

2021. okt. 26. 14:52
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

#26

Hát akkor dobd be magad, bébi, de ha már úgyis eldöntötted, akkor minek kérdezed?

2021. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Mert érdekelt, ki van mellette és miért, vagy ki nem és miért nem. Majd még elválik, de valahol tényleg izgat a gondolat, hogy megleckéztessem, bármilyen gyermetegnek is tűnik. Valahogy nem tudom szó nélkül hagyni.
2021. okt. 26. 15:09
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

#28

Csak akkor ne tagadd, hogy még mindig érdekel, meg ne mondd, hogy ő szúrta el. Aki nem érdekel, azt nem akarom miniszoknyában meg tűsarkúban "megleckéztetni". Jól mondom? Te szaladsz utána. Nincs ezzel baj, csak légy őszinte magadhoz!

2021. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Most lényegében "neki" fogsz szexin kiöltözni. Ez a tényállás.
2021. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
12%

En online szoktam ezt megoldani.


Neten ugye komoly kaocs ra keresek tarsat (most van baratom amugy), azaz egyszeru atlagos képpel.


Aztan mikor neki állnak lekezelni bunkozni cset alatt vagy barmi es teljesen latszik hogy abszolut nem tudják kivel beszélnek(szoktam modellkedni is..), akkor tiltás elott szoktam bevágni nekik magamrol a nagyon ütős valoban szexi képet vagy képeket.

Hogy csak lásd kivel szórakoztál.


Jonnek a sok bocsanatkeresek egybol meg hogy biztos en ertettem őt félre.

Es en meg tiltom.



De alapbol soha nem fárasztom magam ezzel csak aki nagyon "felcsesz" már.

2021. okt. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!