Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak vettem eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak vettem eljegyzési gyűrűt, bár még csak hónapokkal később szeretném neki odaadni. Megmutathatom neki előtte, vagy legyen teljesen meglepetés?

Figyelt kérdés
2015. febr. 26. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a meglepetésre voksolok.
2015. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
legyen meglepetés ;)
2015. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a frászért mutatnád meg neki előtte? És mit mondanál? "Drágám, majd el akarlak jegyezni, itt a gyűrű is, látod milyen szép? De még nem kérem meg a kezed, majd csak 3 hónap múlva, mert... izé..."
2015. febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne dehogyis, megne mutasd neki. Legyen meglepetés.
2015. febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, aggódsz, hogy tetszene-e neki. :) De szerintem se mutasd meg előre, ha igazán szeret, akkor értékelni fogja ezt a romantikus gesztust és biztos nem fogja a fejedhez vágni, hogy milyen csúnya gyűrűt vettél. Azért annyira már csak ismered az ízlését, hogy tudd, milyennek örülne.
2015. febr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Legyen tánc!


Amúgy meglepetésnek szánnám a helyedben.

2015. febr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

persze mutasd meg és mond el neki, hogy bocs nem most kéred meg a kezét



fapfapfapfap

2015. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!