Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt megmutathatom a barátomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt megmutathatom a barátomnak?

Figyelt kérdés

Barátommal szoktunk komoly tervekről beszélni, de egyelőre nem tervezünk sem eljegyzést, sem hasonlókat még.

Egy beszélgetés kapcsán valahogy nézegettem a neten dolgokat és egy eljegyzési gyűrűs oldalra bukkantam. Ott pedig megláttam a világ legszebb gyűrűjét.

Sosem szoktam ilyesmit nézegetni, nem is érdekel, de ez gyönyörű.

Szerintetek megmutathatom neki, csak úgy, mint egy dolog, ami tetszik nekem? Nem szeretném, hogy félreértse, nem akarok semmire célozni vele, egyszerűen gyönyörű.

Szerintetek félreértené?


2016. ápr. 20. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, félre.
2016. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor is, ha direkt mondanám neki, hogy ne értse félre? Tényleg semmi hátsó szándékom nincs...
2016. ápr. 20. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Én csak szimpla gyűrűt mutattam páromnak, ami tetszett. Egyből az volt a reakció, hogy az eljegyzési gyűrűm nem ilyen lesz. Mivel nem nagyon szoktunk ilyesmiről beszélni, és relative friss a kapcsolat kb köpni nyelni nem tudtam, mert eszembe se jutott ilyesmi.

Te meg ráadásul eljegyzésit mutatnál. Biztos, hogy félreértené. Ellenben nem biztos, hogy ez baj. Ha elég komoly a kapcsolatotok, legalább megismeri az ízlésedet, és ha kijelented, hogy csak érdekességből mutatod, nyomás alatt sem érezné magát (remélhetőleg).

2016. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Komoly a kapcsolatunk, ő kimondta nekem többször, hogy velem tervez. De nem akarom, hogy erőszakosnak gondoljon, egyáltalán nem ilyen célból mutattam volna neki, hanem csak mert szép. De akkor inkább nem mutatom
2016. ápr. 20. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem megmutathatnád a gyűrűt.

Mennyi ideje vagytok együtt? Ha még nem került egyáltalán szóba az eljegyzés téma, akkor valószínűleg félreértené.

2016. ápr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már minden szóba került. Egyébként viszonylag rövid ideje vagyunk együtt és én még tanulok, úgyhogy ezért is nem szeretném, hogy bármit félreértsen. Csak olyan gyönyörűűűű :) Pedig nem is mernék hordani egy ilyet.

Ha írsz levelet, megmutatom

2016. ápr. 20. 20:29
 7/7 anonim ***** válasza:
En rendszeresen szoktam mutogatni a paromnak eljegyzesi gyuruket, bar nem a neten, hanem ha pl ekszeres mellett megyunk el. Eszebe sincs meg eljegyezni, en sem varom el, csak oriasi felelmem, hogy egyszer olyan gyurut kapok ami nem tetszik:D Ezt neki is elmondtam, szerintem meg is ertette, mivel elsore iszonyat zavarban volt (pedig mar 1,5 eve egyutt eltunk), de most mar elviseli:)
2016. ápr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!