Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeret eléggé a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret eléggé a párom? Miért nincs elég önbizalmam?

Figyelt kérdés

Sosem volt önbizalmam, és magamat mindig rosszabbnak látom másoknál. Folyton összehasonlítom magam másokkal, amikből rendre én kerülök ki rosszabbul.

Engem Facebookon is 20-30 ember lájkol, rakhatok ki akármilyen szép képet magamról. Azért akik sok lájkot kapnak ott is, az életben is népszerűen, és kedvelik is őket.

Továbbá más emberek olyan szerencsések, hogy boldogok, megházasodnak, és gyerekeik születnek. Nekem ebből egyik sem teljesült, mindig irigykedve nézem azokat a párokat, akik megházasodnak, mert engem a barátom 1 év után még csak el sem jegyzett. Azt látom másokat jobban szeret a párjuk, mint ahogy engem szeret.


2021. okt. 26. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Miért hasonlítgatod magadat és az életedet mások(é)hoz? Vagy jó neked, vagy nem, csak az a fontos. Miért fontos a Facebook like? Ki adja és miért? Van olyan fontos, mint a piros pont az iskolában?

Szerintem nagyon fiatal lehetsz még. Miért irigykedsz másokra? Hova sietsz? Miért fontos és sürgős neked az eljegyzés? Belegondoltál már, hogy milyen lesz/lenne az életed utána?

2021. okt. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Először most nem értettem hogy ki vagy te ebben a párkapcsolatban, de ha jól értem te lennél a hölgy. Egyrészt a facebookon kapott lájkok nem azon múlnak hogy ki milyen jól néz ki. Ez mind attól függ hogy kinek mekkora az ismertségi köre, és hogy milyen aktív benne.

Másrészt szerintem itt elég mélyen "beléddöngölt" önbizalom problémáid vannak amivel érdemes lenne szakemberhez/pszichológushoz elmenni.

Ahogy észrevettem ez a fiatalabb nőknél eléggé gyakori, legyen is bármi ennek az oka. Itt jön a választás hogy vagy a sarkadra állsz, és tüzetesen megváltoztatod a hozzáállásodat a dolgokhoz, és ha nem megy elmész szakemberhez, vagy ilyen maradsz. Sajnos ez magától nem múlik el, és ebben neked is van felellőséged, hogy segíts saját magadon. Könnyen lehet hogy aztán így éled le az egész életedet, hogy szenvedsz ebben a lyukban. Ne a barátodat okold, ne a facebook algoritmust, és ne is magadat. Ez az önbizalomhiányod amihez neked segítség kell. Ha a barátod eljegyezne, találnál mást amin aggódhatsz. Itt az idő hogy ismerd el a problémát, és segíts magadon.

2021. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Először is, hozd rendbe magad mentálisan. Azt mondod nincs önbizalmad. Mi ennek az oka? Miért nem teszel ellene? Miért másoktól várod lájkokban a megerősítést?

Azt írod, nem szeret a párod eléggé. Ne alázkodj már meg senki előtt könyörgöm. Ilyenkor nem az eljegyzést kell várni. Ha úgy érzed, nem szeret eléggé beszéljetek erről és döntsetek a kapcsolat jövőjéről.

2021. okt. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki a Facebookos like-kal méregeti magát azt nem nevezném pszichésen egészségesnek.

Szerintem olvasd fel hangosan amit ide leírtál, és te magad is látni fogod, hogy mekkora egy negatív, lelombozó szöveget írtál le. És akkor felteszed a kérdést:

"nem szeret eléggé a párom?"

Te szeretnél valakit aki ennyire negatív, és folyton másokhoz méregeti saját magát! Saját pozitív tulajdonságaidat erősítsd magadban, legyél vidám és szeresd a párod! Ne azt nézd, hogy a facere ki mennyi "álboldogságot" pakol ki!

2021. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a rinya legalább a tizedik..

Menj el pszichológushoz, és a fosbúkról nagyon sürgősen feledkezz el.

1 év után minek jegyezne el? Hány évesek vagytok, együtt éltek?

2021. okt. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs annál szánalmasabb, amikor tudod valakiről, hogy otthon csak azért kisminkeli magát, hogy szűrőkkel kirakhasson egy képet a Facebookra. Aztán kétpercenként frissíti, hogy mennyi lájkot kapott és veregeti a vállát, hogy mennyire népszerű.
2021. okt. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!