Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szeret, mindent megtesz nekem, mégis féltékeny vagyok, nem tudok teljes mértékben megbízni benne, pedig nem adott okot rá. Mi lehet a baj? Hogy növelhetném az önbizalmam?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy elégedett magaddal ?
2012. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez a furcsa, h. végülis nem kapok, kaptam soha rossz visszajelzéseket... de talán lehet mégis ez lehet a baj.
2012. okt. 9. 13:21
 3/10 anonim ***** válasza:

Ritka az ilyen pasi,nehéz találni.

Lehet arról van szó,hogy ezzel te is tisztában vagy,és benned van a félsz,hogy valami miatt elveszítheted.

2012. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 menta34 ***** válasza:
Tegyél meg te is mindent neki...
2012. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is megteszek neki mindent.
2012. okt. 9. 13:45
 6/10 menta34 ***** válasza:
Biztos? szexben? van tabu? ;)
2012. okt. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs tabu... én sokkal szexmániásabb vagyok mint ő.
2012. okt. 9. 13:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Legbelül érzed, hogy nem érdemled meg. Neked sokkal sz-rabb helyzet kellene. Akkor nem lennél féltékeny. Meg olyan pasi aki naponta lekever egy-két maflást, csak, hogy tudd mennyire szeret. Utána meg elmenne egy másik csajhoz egy kis dugásra, hogy megnyugodj, nem ok nélkül vagy féltékeny.
2012. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó durva dolgokat írt le,de egyáltalán nem hülyeség.

Lehet hogy ha még sokáig féltékenykedsz rá,megunja,és akkor azt fogod kívánni,hogy bár ne féltékenykedtél volna annyit rá,mert nem volt okod.

2012. okt. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is igazatok van, köszönöm, hogy megírtátok. Megpróbálok változtatni.
2012. okt. 9. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!