Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak az idősebb pasik tetszenek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Az a "problémám", hogy nem tetszenek a korombeli fiúk. Most ért véget a kapcsolatom egy 18 éves fiúval, 7 hónapig jártunk, de egyszerűen nem éreztem magamat jól vele. Szerettem, de nem tudott úgy megérinteni, hogy érezzek valamit. Viszont előtte volt egy 12 évvel időseb pasi, akivel egyszerűen szikrázott a levegő, mikor találkoztunk. És ez mindig így van, az utcán is csak az idősebbeket veszem észre. Kicsit aggódom. Talán ez valami mentális betegség?
2008. dec. 12. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem baj ha idösebbek tetszenek,én 24 vagyok az én párom 37 és én is igy érzek sokkal jobb vele mint a korombeliekkel. Talán mert ök érettebbek a koruknál fogva ,tapasztaltabbak,érzékibbek,szenvedélyesebbek. Tudják mi kell egy nönek. Én igy gondolom.
2008. dec. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Csak majd akkor lesz ez probléma, amikor már valami komolyabbra kerülne a sor. Kötve hiszem, hogy egyhamar gyereket szülnél neki. Meg ő már rég el lesz kapálva, amikor Te még kapós menyecske lehetnél. Próbálkozz inkább csak max 4-5 évvel idősebbekkel, az még korban is hozzád illő, de már valószínű van elég tapasztalata.
2008. dec. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Ez a gyerekszülés dolog azért még nagyon nem aktuális..
2008. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
"Korban hozzád illő" - ezt a kifejezést abszolút hülyeségnek tartom, már bocs. Nincs ilyen. Azzal kell együtt élni, akivel jól érzed magad, aki mellett biztonságban érzed magad.
2008. dec. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Rég el lesz kapálva? Te 18 vagy és irígy. :)
2008. dec. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Ez részben jó hozzáállás, de azért lenne 1-2 bökkenő. 17 éves vagyok (fiú) és eddig csak 22 év feletti nőim voltak. Igaz, nem voltak valami tartósak és leginkább csak szex volt, de nagyon jól elvoltunk azalatt a pár hét alatt. Egy dolog volt a közös a véleményükben: mindegyik szerint koravén vagyok.

Fogalmam sincs, hogy miért mondják ezt egyfolytában. Egyszerűen csak figyelmes vagyok és nem gagyogok mint egy 10 éves hülyegyerek. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a korodbeliek között is lehetnek kivételek, és ne a borítóról itélj meg valakit..feltéve ha a belső is számít neked ;)

2008. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Srapnel ***** válasza:
83%

Jó, hát egy 12 évvel idősebbnek 12 évnyi előnye van, mind élettapasztalatban, mind pénzben. Én is, most 30 környékén el tudom csavarni a tizenéves lányok fejét, 18 évesen meg örültem, ha a koliban este ettem egy zsömlét.


Keress 2-3 évvel idősebbet, hiszen ha Te, így 17 évedre ilyen lettél, akkor ne hidd, hogy nem rohangálnak ugyanígy, "koravén" fiúk, akik hasonlóak Hozzád.


Mindig ez volt régen is, amikor én voltam gimis, a csajok a felnőtt férfiakra buktak, akik persze tudtak szépeket mondani (és hazudni, meg manipulálni), mi meg csak egy normális csajt akartunk volna, akik minket éretlennek tekintettek. Ilyen ez.

2008. dec. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem betegség, az utolsó válaszban viszont sok az igazság.. És nem, nem vagyok se 18 éves se irigy :D
2008. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Szia!Én nem rég töltöttem be a 18-at.Sajnos nem rég szakitottam a párommal aki 24 éves volt.De annyira gyerekesen viselkedik még most is.De most van egy idősebb aki megtetszett.Nagyon kedves meg minden.Vele el tudnék képzelni egy kapcsolatot.Ugyhogy ne aggodj ez nem betegség.Én is most ebben a fázisban vagyok.Ha neked az idősebbek jönnek be akkor hajrá:).Én is vágyom már egy olyan pasira aki tényleg megbizhato meg minden.
2008. dec. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

sztem nagyjából mindenkinél van egy ilyen korszak, h az idősebb pasik jönnek be, aztán elmúlik

17 évesen nekem is volt 14 évvel idősebb pasim

amit viszont már leírtak előttem, persze h tapasztaltabbak, jónéhány év előnyük van

engem is elvarázsolt az a bizonyos férfi, tapasztalt volt,jó volt vele az ágyban, jó volt vele beszélgetni (14 év alatt azért elég sok tudást felszedhet az ember, ez is nagyon imponált) + jólfizető állása volt, elég sok ajándékot vett/sok helyre elmentünk-

egyszóval: ez egy kényelmes helyzet

de ezekből a kapcsolatokból általában nem lesz semmi, inkább a 'kiváncsiság' mozgatja őket -> egónövelés

+ fiatal lányokat nagyon könnyen lehet manipulálni


figyelj ezekre oda, ne higgy el minden szépet


(később sztem meg fogod találni a korosztályodbeli megfelelő fiút, ott is vannak érettek, csak ki kell nyitni a szemed)

2008. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!