Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha nekem az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha nekem az a célom hogy legyen egy feleségem/ barátnőm akkor én most needy vagyok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 27. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem bírtok magyarul beszélni, miért kell állandóan utánanéznem mit akartok kinyögni. Incel, femcel, blackpill, chad, crush, needy...

Az emberek 92,3%-a szeretne barátnőt/feleséget/barátot/férjet. Direkt teszel fel egy olan kérdést, hogy tök átlagos igényem van, akkor most úristen mit csináljak???

2021. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
[link] itt elmondja hogy mit jelent a needy kifejezés... Ebből azt következtetés hogy az vagyok..
2021. okt. 27. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem. Ha a videóban elhangzottak igazak rád, akkor az vagy. Most jobb?

Ha csak vágysz egy barátnőre, de mellette el tudod képzelni, hogy néha nélküle is el tudsz menni egy-két haveroddal találkozni, vagy nem érzed magad elveszettnek akit csak egy barátnő menthet meg, akkor nem vagy az.

Érezheted magad magányosnak, csak tanuld meg, hogy önmagadban is teljes értékű ember lehetsz. Ennyi.

2021. okt. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm
2021. okt. 27. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszélj magyarul.
2021. nov. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 minecraft2 ***** válasza:

A magyarban nincsen egy szó ami megfelelően leírná a needy szó jelentését tudtommal, úgyh nem tudom mit kell itt izélni. A needy egy tök alap szó ha ismerkedésről van szó.


Egy cél soha sem tesz needy-vé. Attól leszel az a nő szemében hogy ha látja hogy a hiány állapotában vagy és szükséged van rá. Nem általánosságban, hanem egy adott nőre, akivel ismerkedsz, ha rá szükséged van akkor needy vagy.

2021. nov. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 De La Cruse ***** válasza:

Nem.

Normális.

2021. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!