Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok kiszabadulni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kiszabadulni a párkapcsolatomból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kérlek ne ítélkezzetek, ez olvasásra nem is lenne kérdés hogy hogyan szálljak ki, de amikor benne vagyunk egy ilyenbe, egészen más reálisan gondolkodni.

1,5 éve vagyunk együtt a barátommal, nála lakok. Ő most lesz 26. Én 20. Volt már hogy dühében megpofozott, ez volt az első amikor kezet emelt rám. Naiv voltam, azt hittem nem lesz több. Agressziv tipus. Nemrég volt hogy elkezte szorongatni a kezem, vagy nekilökött falnak, leszorított az ágyra, vagy előfordult már hogy széttépte rajtam felsőm idegében. Ráadásul nem egyszer volt hogy csúnyán hazudott is.

De van hogy fordul a kocka, és mindent megtettenne értem. Segít akkor is, ha esetleg nem is kérem. Van hogy meglep, készít nekem akár éjfélkor is vacsit, vagy ágybareggelit hoz nekem. Megvéd ha kell.

Nos mivel bizalom nincs, ráadásul a szülői háztól se bír elszakadni, anyjával él, akivel kölcsönösen utáljuk egymást, és inkább elküldene engem, minthogy elköltözzön szüleitől. Viszont tényleg van hogy mindent IS megtenne értem ha kell. ¸Ő az első kapcsolatom, ha esetleg számít ez.

Köszönöm ha végig olvastadd, méginkább ha segítesz.



2021. okt. 27. 16:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Első és legfontosabb: van hova menned? Szüleidhez, rokonhoz, barátokhoz?
2021. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Láttad a végtelen útvesztőt? Na ott is sikerült mindenhonnan kiszabadulni csak leleményesnek kell lenned.
2021. okt. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Én elolvasnám Collen Hoovertől a "Velünk véget ér" című regényét. Az olyan dolgokra világítana rá, a helyzeteddel kapcsolatban, amin el sem gondolkodtál eddig.
2021. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne tudnál kiszabadulni? Fogod magad, és haza költözöl, ha nem látnak szívesen, akkor albérletbe. Nem lesz jobb!
2021. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedből nem derül ki, hogy miért is nem tudsz kiszabadulni a párkapcsolatodból? (azon kívül, hogy lábtörlő vagy és még véded is a téged bántalmazó állatot)
2021. okt. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Aha, tök, hogy megved mindentől. Micsoda faszi. És töle fog megvedeni, amikor széjjel szaggat vagy épp beveri a fejedet a falba? Sebaj, majd hoz ágyba kávét. Azt jo minden is. Ne legyél már ennyire eszetlen.
2021. okt. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem mégis milyen választ vársz erre. Mit szeretnél? Szentelt vizet vagy imagyöngyöt, esetleg kívánj a hullócsillagtól vagy csókolj varangyot. Nem tudom miféle csodára vársz, de az csakis és kizárólag a te hibád, ha egy ilyen helyzetben nem szeded össze a cuccaidat, fordulsz sarkon és lelépsz. Senki nem fogja a lelkedet simogatni, ha szándékosan ülsz egy bántalmazó kapcsolatban.
2021. okt. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Noren1989 ***** válasza:
100%
Hazaköltözöl anyuékhoz.
2021. okt. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszul hangzik ez a "mindent megtenne értem". Ez szerinted felmenti az alól, hogy néha megver? Ez egyáltalán nem normális dolog, és egy pofon sem fér bele. Nagyon jól járnál, ha ők küldenének el, mert akkor legalább rá lennél kényszerülve, hogy változtass. ELőbb-utóbb úgyis ez lesz a vége. Keress egy olyan férfit, aki mellett majd megtapasztalod, hogy milyen, ha nőként tisztelnek és majd akkor sajnálni fogod az összes percet, amit erre az agresszív állatra pazaroltál.
2021. okt. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagy levegő, ruhákat összepakolod, aztán amikor nincs otthon, megléped a dolgot. Igen, fájni fog. Viszont inkább érezd magad rosszul pár hétig, hónapig, mint hogy töbkretedd a saját életedet. Persze ez csak rajtad áll, mi helyetted nem cselekedhetünk.
2021. okt. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!