Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok kiszabadulni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kiszabadulni a párkapcsolatomból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kérlek ne ítélkezzetek, ez olvasásra nem is lenne kérdés hogy hogyan szálljak ki, de amikor benne vagyunk egy ilyenbe, egészen más reálisan gondolkodni.

1,5 éve vagyunk együtt a barátommal, nála lakok. Ő most lesz 26. Én 20. Volt már hogy dühében megpofozott, ez volt az első amikor kezet emelt rám. Naiv voltam, azt hittem nem lesz több. Agressziv tipus. Nemrég volt hogy elkezte szorongatni a kezem, vagy nekilökött falnak, leszorított az ágyra, vagy előfordult már hogy széttépte rajtam felsőm idegében. Ráadásul nem egyszer volt hogy csúnyán hazudott is.

De van hogy fordul a kocka, és mindent megtettenne értem. Segít akkor is, ha esetleg nem is kérem. Van hogy meglep, készít nekem akár éjfélkor is vacsit, vagy ágybareggelit hoz nekem. Megvéd ha kell.

Nos mivel bizalom nincs, ráadásul a szülői háztól se bír elszakadni, anyjával él, akivel kölcsönösen utáljuk egymást, és inkább elküldene engem, minthogy elköltözzön szüleitől. Viszont tényleg van hogy mindent IS megtenne értem ha kell. ¸Ő az első kapcsolatom, ha esetleg számít ez.

Köszönöm ha végig olvastadd, méginkább ha segítesz.



2021. okt. 27. 16:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

#18, gyorsan ment, nagyon jól tetted!

Örökre Zárd ki az életedből, mindegy mit ígér.

Egy sima elmebeteg.

2021. okt. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Idióta... örülök hogy le tudtál lépni

Szép nyugodt életét kívánok neked!

2021. okt. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!