Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs párkapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs párkapcsolatom nőként? Minden szinten alkalmas lennék rá! És szeretném is! Nagyon!

Figyelt kérdés

Egy 29 éves nő vagyok, nagyon jó anyagi háttérrel, nagyon csinos megjelenéssel, és párkapcsolat nélkül évek óta.


Amit szeretnék, az egy férfi, stabil anyagi háttérrel, nem kell, hogy gazdag legyen -DE! - akivel lehet élvezni az életet.. - utazni, szórakozni, eljárni moziba, jókat szexelni, akinek lehet közös vacsit készíteni, közösen otthon filmet nézni, a szombati délelőtt/délutánt együtt tölteni akár az ágyban akár túrázás közben - és egyáltalán közös jövőt tervezni..

Én fizetem a része a moziban, étteremben stb... nem ez lényeg! Hanem a motiváció!


Miért ilyen nehéz ez?


Tényleg nagyon csinos vagyok, és tényleg nagyon jó anyagi háttérrel rendelkezem nőként, ennek ellenére egyedülálló vagyok.

A barátaim sokkal csúnyább (nem rosszindulatból mondom, nagyon örülök Nekik (!) - de tényleg így van!) lányokkal vannak együtt . .


2021. júl. 11. 20:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

A szépség relatív.


Önbizalomhiányod nincs,ez pozitív :D Ne akard ennyire görcsösen a dolgot. Ismerkedj, barátkozz sokat.


Mit teszel az ügy érdekében amúgy?

2021. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
47%
Ritka a normalis ffi azert.
2021. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Talán nem olyan körökben mozogsz, ahol hozzád való férfiak vannak. Ha tényleg csinos és tehetős vagy, akkor járj drága bárokba, edzőtermekbe, ott lehet neked való férfiakkal ismerkedni. Az átlagos pasikban csak csalódni fogsz, ők nem tudnak mit kezdeni egy jó nővel, úgy érzik nem elegek hozzá.
2021. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem tinderezel? Vagy okcupid?
2021. júl. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
Szia
2021. júl. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%

Mert nagyon gáz a felhozatal. Vagy csak dugni akarnak vagy selejtesek.

Ritka a normális férfi.

2021. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Lehet hogy unalmas vagy.
2021. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

Az, hogy te minden szinten alkalmasnak tartod magad rá, és az, hogy valóban az vagy-e, az két külön dolog.


"Egy 29 éves nő vagyok, nagyon jó anyagi háttérrel, nagyon csinos megjelenéssel,"


Például ezek közül egyik sem ad információt arról, hogy alkalmas vagy-e párkapcsolatra, hiszen arra, hogy tudj kapcsolódni a személyiségednek kell alkalmasnak lenni.


Hol tartasz az önismeretben? Mennyire fejlett a személyiséged? Mennyire tudsz konstruktívan, asszertíven, intelligensen menedzselni egy párkapcsolati konfliktust? Mennyire fejlett a toleranciád, és mennyire tudod méltányolni a különbözőségeket, hiszen ezek a tulajdonságok egy kapcsolat alapkövei. Mennyire tudsz a partner felé fordulni, mennyire tudtad kibontani az empatikus, gondoskodó oldalad? Mennyire vagy képes fogadni a reflexiókat? Hiszen reflektív kapcsolat nélkül nincs személyiségfejlődés, és minden párkapcsolat önismereti út is egyben. Milyen minőségben tudod áramoltatni a szeretetet? Mennyire vagy elkötelezett, lojális, stabil, megbízható partner? Képes vagy-e a maradéktalan őszinteségre?(Anélkül nincs igaz szerelem.) Mennyire tudsz biztonságot, intimitás adni, és fogadni, rabzni magad a partnerre? Mennyire tudod azt, hogy mit akarsz? Mennyire tiszteled a másik nemet? Vannak-e érzelmi elakadásaid?


Itt vannak az alapok, nem a pénz, és a külső, azok a másodlagos tényezők. Ezek ha nincsenek rendben, akkor a nem tudsz kapcsolódni.


Illetve mennyire vagy kapcsolatban a nőiséggel, mint ősminőséggel?


Nekem ezek jutnak eszembe, ha egy ember kapcsolatra való alkalmassága a kérdés. Hiszen hiába találsz valakit, aki szerint csinos vagy, hiába jó az anyagi háttered, ha a személyiséged fejlettségi szintje nem tesz alkalmassá minőségi kapcsolódásra.


Nem állítom, hogy veled ez lenne, csak én ezeket gondolom az alkalmasság alapfeltételeinek a tapasztalataim, és mások tapasztalatai alapján.

2021. júl. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33%

Ja mert az ország nagyrésze aki párkapcsolatban él, az asszertív meg minden.


Szegénynek peche van, nem találja be egy rendes pasi sem, el van zárva a potenciális jelöltektől. Bárki ugrana egy tanult gazdag csinos gyermektelen huszonéves nőre!

2021. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy csinos? Na és tehetős? Ja, ezeket kétszer is írtad.
2021. júl. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!