Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetben…?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben…?

Figyelt kérdés

Azzal kezdek, hogy 17 évesen szerelmes lettem egy nálam 2 évvel idősebb lányba. 4 hónap küzdelem után végre összejöttünk (májusba). Együtt voltunk 1,5 évig, tele veszekedéssel (amit mindig én indítottam el). Nagyon gyerekesen viselkedtem, amit nagyon bánok már… elveszettem a lányt, akiért mindenemet odaadtam volna. Egyszerűen úgy érzem, hogy ő az én lelki társam.. a lányról jelenleg annyit, hogy: nehezen jár, (amióta szorongása lett, azaz 2 éve augusztus vége óta) szinte egész nap a tv-t nézi, levegőre is csak akkor jár, ha szól neki vagy az anyja vagy a tesója. Egész életében kísérgették őt mindenhova, egyáltalán nem önálló, még a vasútállomásra se tud kimenni egyedül, jegyet venni pláne. Kb 0 az élete, mégis szeretem. Nem érzem azt, hogy lenne másik lány, akit ugyanennyire tudnék szeretni. Mikor tavaly szakítottunk a veszekedés miatt (amit ugye én kezdtem el), akkor az novemberben volt, a Facebookból nem töröltük egymást, én csak azért nem, mert vártam, hogy visszafusson hozzám, hátha szeret még. Eltelt kb 2 hónap, csinált TikTok-ot, bekövetett rajta, én vissza őt. Akkor rámírt messengeren, hogy írtam-e neki TikTok-on, mivel értesítést kapott a “beérkezett üzenetek” fülnél tőlem, mintha írtam volna valamit neki. Mondtam neki, hogy nem írtam neki semmit. Kicsit beszélgettünk, erre rám csapta, hogy mi már szakítottunk, nem kéne beszélgetnünk.

Idén februárjában összejöttem egy másik lánnyal, mivel unatkoztam egyedül, párkapcsolat hiányom volt, azzal a lánnyal max 3 hónapig voltam együtt.

Májusban feladtam, ráírtam az első barátnőmre (akivel 1,5évig voltam együtt) hát, nem igazán sikerült összejönnöm vele újra, mert kb én vittem a hátamon az egyoldalú beszélgetést. Ha nem írtam neki, kihalásban volt a cset, ha írtam, akkor visszaírt. Abban a hétben el is mentem hozzá személyesen “beszélgetni” vele az egészről, azért tettem a beszélgetni-t idézőbe, mert elméletileg azért mentem hozzá, gyakorlatilag a tv-n volt végig a két szeme. Csókolóztunk, amit én indítottam el. Másnap kicsit vigyorogva mondta a szemembe a kamerán, hogy vége. Meg vigyorogva kérdezte, hogy sírok? Akkor én gondoltam, hogy elvesztettem a lányt, feladtam az egészet. Azóta sincs senkim. Erre múlthét vasárnap köszönés nélkül rám írt, hogy töröljek mindent a telefonomról (képek, vele való beszélgetések, stb) holott én májusba amikor dobott engem, mondtam neki töröljön mindent, felejtsük el egymást.

Szóval ennek nincs alapja. Írtam neki, hogy semmi nincs a telomon ami vele kapcsolatos, megköszönte.

Írjak neki, megpróbáljam vele az egészet megint..? Még mindig szeretem ezek ellenére..


Később ha találok pár régebbi kérdéseket, amiket magunkról írtam ki, kiteszem majd a válaszokba.


2021. okt. 27. 17:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Én most 20/F vagyok, ő 22/N
2021. okt. 27. 17:31
 2/8 A kérdező kommentje:

“Később ha találok pár régebbi kérdéseket, amiket magunkról írtam ki, kiteszem majd a válaszokba.”

Ööö, nincsenek meg azok a kérdéseim..

2021. okt. 27. 17:42
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Ez egy tuti recept egy jó kis érzelmi katasztrófához, hagyd a francba szerintem.

Csajokkal meg ne azért jöjj össze, mert párkapcsolathiányod van. Ez betegség és csak szivatod magadat és a lányt is akivel függőségből összejössz.

2021. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmit, felejtsétek el egymást!
2021. okt. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aranyos dolog, hogy szereted ezt a lányt. Egy gond van vele, hogy ő beteg. Amíg te egészséges módon próbálsz közeledni hozzá, ő mivel beteg, nem úgy reagálja le a dolgokat mint egy egészséges nő. Ezért aztán az ő rossz válaszára, már te is rosszul reagálsz!

Írtad, hogy szorong. Ezt pszichológussal kell kezeltetni! Nem tudom jár e kezelésre?

Amíg ő pszichés problémákkal küzd, és azt nem kezelik, addig veled sem lesz képes egy egészségesnek nevezhető párkapcsolatot kialakítani! Főleg, úgy nem, hogy ki sem megy a levegőre!

2021. okt. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elvileg jár vagy járt pszichológushoz. Elején remegett is.
2021. okt. 27. 19:16
 7/8 A kérdező kommentje:
Depressziós vagyok, ha nem vagyok vele 😣
2021. okt. 27. 21:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki, sétálj, találkozz emberekkel, tegyél úgy, mintha élnél, és élni fogsz.
2021. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!