Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a párommal, semmi harmadik személy illetve ilyesmi nem játszott közbe, csak az utóbbi időben sokat veszekedtünk. Én hajlok rá, hogy kibéküljünk majd egyszer ha ő is szeretne, de elfogadom, hogy egyenlőre nélkülem szeretne lenni.

A bibi az, hogy ugyanott dolgozunk, és mindketten elég jól keresünk, főleg ahhoz képest, hogy elég fiatalok vagyunk. Nem egy területen, de egy cégnél dolgozunk, napi 1-2x biztosan látnánk egymást.

Én felszerettem volna mondani, mert ígyis eléggé megszenvedem a szakítást, de mindenki veszekszik velem, hogy nehogy ott merjek hagyni egy ilyen jófizető állást.

Ha tudnám, hogy részéről is lehet esély egy idő múlva a kibékülésre más lenne, de így, hogy nem tudjuk mit hoz a jövő így nem tudom..

Nem akarom magamat se kínozni azzal, hogy mindennap látom, főleg, hogy mondta nekem ő is, hogy próbál nem gondolkodni ezért sokat túlórázik.

Viszont az igaz, hogy máshol nem igazán keresnék ilyen jól (nettó 300, kb havi 15nap munkanappal) így nem igazán tudok dönteni..

Főleg, hogy úgy érzem ha ott dolgoznék talán kevesebb esélye van, hogy hiányozzak neki és békülni akarjon...


2021. szept. 30. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg a saját érdeked nézni a jövedelem miatt.

Nem könnyű az ilyet megélni,de gondolj bele,hogy ettől mennyivel durvább szakítások vannak és abból is felállnak emberek.

Emeld fel a fejed és csináld tovább!

Legyen tartásod és önbecsülésed.

Neki sem lesz könnyű azt látni,hogy nélküle is erős és optimista maradtál.

Majd sírsz ott,ahol senki se lát.

2021. szept. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg rendelnék egy finom pepperonis pizzat, de vékony tésztájút.


Megnéznék egy jó filmet és sz**arnék bele az egészbe.

2021. szept. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Nő van 1000+1 , de egy életed van, lehet soha többé nem lesz ilyen jó állásod, ne légy buta 1 nő miatt. Eleinte szar lesz, de légy erős.
2021. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Hallod! Felejtsd el a csajt ne törődj vele. Ha őt zavarni fogja akkor felmond.
2021. szept. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem a kérdező nő..
2021. szept. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő bocsánat ha összezavartam valakit :D De köszönöm a válaszokat, kicsit nehéz ez a helyzet most, egyenlőre beteg vagyok még egy hétig nem megyek, de lassan döntenem kell...
2021. szept. 30. 19:10
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, akkor is rendelnék egy pizzat, és mellé egy üveg rosét
2021. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Legalább jók a megérzéseim 😀

Fodrász,csini ruha és pókerarc!

Ne futamodj meg a helyzet miatt.

Csak viselkedj úgy,hogy ne bánja meg még az együtt töltött időt is.

Hidd el,a férfiak nagyon egyszerűen gondolkodnak hozzánk képest.

Az átlag nem tudja kezelni a drámákat,a sírást,a hisztit.

Épp ezért,ha úgy viseled,hogy nem érzi magát sarokba szorítva,akkor fog rájönni,hogy legtöbb nő erre nem képes.

Ezt elraktározza a fejében és majd rájön a következőnél,hogy mennyivel különb voltál.

2021. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg emiatt feladni egy jó munkahelyet. Egyébként pedig ami nem öl meg, az megerősít. Első kézből tudom. Ma már üres tekintettel visszaköszönök neki és sajnálom, hogy nem volt képes értékelni a jót. Ennyit érzek mindössze, miközben csinosan, mosolyogva csinálom végig a napokat.

Azt senki nem látja, ha otthon sírok.

2021. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Ami nem öl meg az megerősít...

Sokszor mondtam régen ezt én is úgy,hogy ezt el is hittem.Aztán egyszer egy tanárom felnőtt koromban azt mondta,hogy ez csak féligazság.

Mert ami nem öl meg,az még megnyomoríthat.

Elnézést kérdező,hogy ez nem feltétlenül a te témához szól,csak úgy érzem ez mégis ide kívánkozott.

Minden mással egyetértek 9.

2021. okt. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!