Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor ez zöld vagy piros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ez zöld vagy piros jelzés a csajtól?

Figyelt kérdés

Összekaptunk, közös megegyezéssel nem kerestük egymást 2 hónapig. Utána azt mondta, hazudna ha azt mondaná, hogy rossz volt ez idő alatt a kontakt hiány, de hiányoztam is neki.

Most akkor ez mit jelent?


2021. okt. 28. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sárga
2021. okt. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Azt jelenti szivesen használt vna vmi számára hasznos dologra, kerékcsere, felfurni vmit, tehát vmit megcsináltatni veled de mivel pukkadt ezért nem szólt hozzád.
2021. okt. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 hónapig jól el volt nélküled, akkor minek kell újra felkavarni a dolgokat? Engedjétek el inkább egymást.
2021. okt. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a picsába, ő sem keresett, te se fuss utána.
2021. okt. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

2es, én nőként simán cserélek kereket, felfúrni bármi meg szintén nem atomfizika. Bírom, hogy a hozzád hasonló "férfiistenek" azt gondolják, hogy nélkülük megállna az élet.

Én pl. ezerszer jobban szeretek barkácsolni és szerelni dolgokat, mint mosogatni. Most akkor mi van ilyenkor?

2021. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 már csak az értő olvasást kell megtanulnod. Arról szólt h kihasználja a srácot olyan dolgokban amihez ő hülye vagy túl kényelmes. Egyébként gratula h ilyen ügyes és talpraesett vagy. Magamat pedig nem tartom semmilyen istenségnek, de ha jobban ismersz, természetesen rádhagyom az igazad, ezen nem fog múlni.
2021. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös, a "kedves" válaszod el is lett azóta távolítva (nem én jelentettem). És de, megy az érrő olvasás, köszi, nagyon is jól.
2021. okt. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!