Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire kevés ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire kevés ember van, aki elvan egyedül és nem vágyik párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Mindenhol ilyen kommenteket olvasok, hogy " @xy I'll be single forever😢", "@xy ha neki sikerült, én mit csinálok rosszul?". Gyakori inzultus az is, hogy " egyedül fogsz megrohadni".

Hallottam már olyanról, hogy valakik annyira frusztráltak voltak, hogy Valentin napon minden második ülőhelyet lefoglaltak a mozikban, csak hogy a szerelmes párok ne tudjanak egymás mellé ülni. Ez mondjuk annyira szánalmas...🤣


Komolyan ennyire nem bírnak meglenni egyedül az emberek? Én, azon kívül ha valaki nagyon megtetszik, soha nem őrjöngök azon, hogy szingli vagyok. Eszembe se jut a párkeresés. Ha valaki megtetszik, akkor nyílván együtt akarok lenni vele. De ez nem az év 365 napján van. És hogy az egész életem ekörül forogjon, nem tudnám elképzelni.

Sokan egyébként azt se hiszik el, ha valaki azt mondja, hogy szeret szingli lenni és nem vágyik kapcsolatra.


Amúgy mintha azt látnám, hogy sokkal több férfi "szenved" a szingliséggel, mint nő. Ráírnak facebookon egy csomó lányra, ugyanazzal a szöveggel. Ha nem válaszolsz nekik, akkor újra és újra próbálkoznak.

Volt olyan, akinek a üzeneteit archiváltam, mert egyfolytában írogatott. Mikor eszembe jutott, hogy megnézzem az archivált üzeneteket rá egy évre, azt láttam, hogy még hónapokig nem adta fel. Aztán később ugyanezt eljátszotta egy barátnőmmel is, csak ő már a második üzenetnél tíltotta.

De kb minden lánynak van egy ilyen férfi az engedélykérései közt, aki nem adja fel. :D


Társkeresőkön is sokkal több férfi van, mint nő.

És itt is mindig azt írják a nők, hogy ha nem találnak megfelelő párt, akkor inkább egyedül maradnak. Ellenben a férfiak mintha hajlandóbbak lennének lejjebb adni, csak hogy párhoz jussanak.


2021. okt. 28. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Én nem tudom. Abból semmiképp nem indulnék ki, amiket itt írnak, sok szánalmas alak irogat itt mindenfélét.

Vannak szinglik persze, és vannak, akik szándékosan azok.

Az ember alapvetően társas lény, sokan ezért vágynak kapcsolatra.

Én fordítva vagyok, ezer éve kapcsolatban élek, és szívesen lennék szingli. De elfogadtam, hogy nem vagyok...

2021. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

6.5 éve nem volt kapcsolatom. Nem is keresek. Tökéletesen elvagyok egyedül.

N

2021. okt. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 4,5 éve nincs párom, és nem is kell. Már kipárkapcsolatoztam magam rendesen, köszönöm. F51.
2021. okt. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is szánalmas vagyok. 10 eve hanyodok tarsat keresve. Megke..nek, azt hiszem szeretnek mert ugy is érzem. Én pedig adom magam, mert szeretném ha szeretnének és en is szeretek. Mind átvágás volt. Utalom es megvetem onmagam. És tisztelem, akik erős, önmagukat megbecsülő emberek
2021. nov. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!