Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hol lehetne végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehetne végre találni olyan lányt, aki valóban vágyik már a szerelemre, szeretetre, egy fiúra és nem szeret egyedül lenni?

Figyelt kérdés
Mert sajnos elég sok lány van, aki egyedül is jól érzi magát, leeht nekik nem hiányzik egy fiú, aki szereti őket, de lehet, hogy ők azok, akik a bulikban szexelnek idegen srácokkal, ezek csak feltételézek, nem tudhatom, de én csak egy lányt szeretnék már végre találni, aki jellemre szerethető és ő maga is szeretne már egy fiút szeretni.

2012. szept. 30. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ilyen lány van, hidd el, nem kéne azt hinni hogy a legtöbb lány csak szexet akar. Vagy azt hogy a legtöbb csak a jó pasikra hajt stb. Igen is hiszem hogy a normális értelmes, és szeretni képes lányok/nők vannak többségben. Csak a férfiak néha nem látnak mást csak azt a lányt aki a legfeltűnőbb legdekoratívabb egy csoportban, és lehet hogy az a lány csak hozzá hasonló jóképű pasival jár. De ezek vannak kevesebben. Ha 10 lányhoz odamész biztos hogy belőle 6 normális, csak próbálj külsőt is úgy mérni. Nem kell olyat választani aki nem tetszik de próbáld észrevenni hogy milyen lehet.

Most attól hogy ide kiírsz egy kérdést nem fog változni semmi, menj ismerkedni, de nem buliba, keress a barátaid barátai közt, mindenkinek van egy barátnője akinek van egy barátnője, vagy egy nővére/húga stb. Túl sok pasi becsmérli a lányokat manapság, pedig sokszor mi magunk is hibásak vagyunk a sikertelenségeink miatt.

2012. szept. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, bárhol. Ha nem, sehol. Egyébként nagyon erős túlzás, h 10 random lányból 6 normális. 100-ból se hinném.
2012. szept. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem diszkóban kell ismerkedni és akkor nincs ekkora arány. Én eddig minden lány ismerősömet normálisnak tartom, ismerek egy kettőt akik nagyon el vannak szállva maguktól de nagyon kevés ilyen van.
2012. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Diszkón kívül gondoltam én is, diszkóban egyetlen normális lány sincs.
2012. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
most már szeretnék valakit aki viszont szeret és én is szerethetek
2012. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én olyan vagyok, aki egyedül is jól érzi magát, de a buliban szexelős dolgot megcáfolnám, eszem ágában sincs alkalmi kapcsolatozni. Egyszerűen az van, hogy jobb egyedül, mint egy pocsék kapcsolatban. Ismerkedek, de már jó ideje senki. Van ennél nagyobb gondom, úgyhogy nem kell pasi mindenáron. Ha lesz lesz, nem lesz nem lesz.:)
2012. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!