Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolati szempontból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati szempontból befolyásol titeket a környezetetek véleménye?

Figyelt kérdés

Számít nektek a párválasztásnál mások véleménye?

Adtok a barátok, kollégák, rokonok véleményére?

Volt már olyan, hogy nem jöttél össze valakivel, aki tetszett neked, mert a barátaid szerint nem volt elég szép/jóképű, gazdag, iskolázott stb.?

Félsz, hogy mit szólnak mások a választásodhoz?

Elvárod a környezetedtől, hogy tartsák tiszteletben a választásodat?



2021. okt. 28. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintrm bassza meg mindenki abba ebbe beleszol.:) semmi kozuk hozza. Imadom a sztereopitiakban gondolkodo embereket is. Fiatal szep no biztos a penze miatt van a kozepkoru pasival. Engem kicsit sem erdekel mas velemenye...
2021. okt. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Soha nem befolyásolt, de a mai eszemmel azt mondom, hogy (a felsoroltak közül egyedül) a szülőkre érdemes hallgatni. Ha ők óva intenek valakitől, azt inkább hagyd. Esetleg ha van nagyon-nagyon jó barátnőd/barátod, aki önzetlenül mindig a legjobbat akarta/akarja neked, arra is lehet hallgatni.
2021. okt. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Meghallgatom a környezetem véleményét, mert lehet, valamit ők észrevesznek, amit én mondjuk a rózsaszínködben nem. De ez inkább olyan dolgokra vonatkozik, hogy pl. úgy látják, a választottam ki akar használni/rossz hatással van/stb. Aztán megnézem, mennyire lehet igazuk, és az alapján döntök. De ilyen, hogy szerintük nem elég jóképű/gazdag/iskolázott/stb., az nem érdekel, majd én eldöntöm, nekem mi elég, mi nem. De amúgy nem is szólnak bele: annál jobb emberekkel vettem körül magam.

És igen, elvárom, hogy tiszteletben tartsák a választásomat. Sosem választottam rossz embert, aki nekem vagy bárki másnak ártott volna.

2021. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem érdekel.

Volt olyan párom, akivel 7 évig voltam együtt, a legjobb barátnőm utálta, nem volt hatással egyik oldali kapcsolatra sem

2021. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Befolyásolni nem befolyásolt soha, de meghallani jó néha külsős szemszögét/véleményét kívülről, mert általában olyat jeleznek, amire érdemes figyelni vagy javítani rajta a beletörődés helyett.
2021. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nem feltetlenul befolyasol, de azert adott esetben rosszul tud esni. volt pl. olyan baratom, aki hozzam kepest egyaltalan nem volt ‘nagy szam’ es a barataim ezt rendszeresen szova is tettek. termeszetesen nem befolyasolta a pasimmal a kapcsolatunk, nem dobtam volna ki emiatt, de azert nem esett jol, hogy igy velekednek rola. nyilvan fontos azert, hogy a csaladnak es a baratiaimnak szimpatikus legyen az illeto es ha van valami epito jellegu megjegyzesuk, azt meghallgatom, mondjuk ha fel akarjak hivni a figyelmem ra, hogy adott esetben az illeto nem banik jol velem, kihasznal stb. de az olyan jellegu megjegyzesekkel nem foglalkozom, hogy pl. nem eleg jo pasi hozzam vagy nem ertik, mit eszek rajta.
2021. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kicsit màskèppen:

Legtöbben elmondjàk a kis pàrkapcsolati problèmàjukat - mint itt is


Mèg ha el is mondod a vèlemènyed szarnak bele, csak panaszkodni esik jól - mèg akkor is ha nem a gykról van szó


Ha vège a kèmiànak, akkor jön a "bocs tènyleg".

2021. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Lazy Lover ***** válasza:
Nem én járok vele nem más
2021. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére a barátaim nem szoktak beleszólni a választásomba semmilyen módon. Viszont amikor ismerkedem, eleve olyan szemmel is nézem a potenciális jelölteket, hogy mennyire illene a társaságomba (akikkel sok időt töltök és idővel szeretném bevonni az új partnert is).
2021. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Huszonévesen nem befolyásolt, bárcsak hallgattam volna rájuk. Sok szart megspóroltam volna magamnak. De megtanultam a leckét.
2021. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!