Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri belemenni egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri belemenni egy másik kapcsolatba?

Figyelt kérdés
1,5 évig együtt voltam életem nagy szerelmével és soha nem változott úgy ténylegesen hiába igergette,1 hónapja szét mentünk és megismertem egy fiút aki teljesen olyan mint én (az orromig er ami picit zavar) viszont az exem vissza akar kapni es most elosszor probal valtozni nem tudom hogy adjak neki eselyt vagy elengedjem valakinek meglatas
2021. okt. 29. 17:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Exmet hetente 1x latnam 7 orara kb mig ezzel a fiuval minden nap egyutt vagyok 5-6 orat
2021. okt. 29. 17:37
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Johogy ilyenkor kaparnak nehogymár boldog legyen a másik mással.
2021. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

Technikailag nem éri meg. Az új fricit csak búfelejtőnek hasznàlnàd, vagy exedet hergelni.


Tessék szépen nagylànyosan kibírni egyedül is, míg nincs tisztasàg a kobakodban.

2021. okt. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"1,5 évig együtt voltam életem nagy szerelmével"


Már jól kezdődik a sztori! :) Ezért szeretek ide feljárni!

2021. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóval életed nagy szerelme valami pancser, akiből embert kéne faragni valahogy, hogy elviselhető legyen párkapcsolatban.

Az a bizonyos léc kissé alacsonyan van, nem gondolod? A másik srácot pedig hagyd békén, egyértelmű, hogy nem vagy kész egy új kapcsolatra. Csak bántanád. Megfeszülnél, ha egyedül lennél fél évig, hogy legyen időd helyrerakni magadban az érzelmi dolgokat? Mert ez így katasztrofális.

2021. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha életed szerelme lenne máig vele lennél szerintem.


Másrészt azért az se mindegy, hogy miben kell változnia,vagyis kellett volna.


Szerintem engedd el, és próbáld meg az új fiúval.

2021. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Az ex csak most kapar hogy visszaszerezzen. Eszébe sincs megváltozni.

Tudod hány ember tud valóban változni?! Szinte nulla az esélyed hogy pont ő fog.

2021. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hulyenek nez az ex, es az is vagy, ha ezt beveszed.
2021. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!