Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belemennétek olyannal kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek olyannal kapcsolatba ami szinte csak rajtatok mulik, a masik meg csak "igenember"?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy sraccal, találkoztunk már. Nyitott kapcsolatra, nem kihasználni akar.


De az egesz olyan, ha pl en akarom, felhiv akár egy orára is telon, vagy mondta szivesen segit kifesteni, eljon velem barhova, stb.


De ha hanyagolom az sem baj, olyankor nem zaklat, nem eroszakoskodik, sztem ha bevágnám, hogy haggyuk, nem kaparná le a falat miattam.


En még nem tapasztaltam ilyet plane a kapcs elejen, h egy ffiben ne lenne tűz vagy barmi.


Ez engem nagyon elbizonytalanit es ez miatt van pl neha kinos csend is


Pl ma siman szeretnek vele talalkozni (1 hete talalkoztunk), de amikor arrol irkalunk ki mit tervez hetvegere mit csinal, akkor irja h pl takarit, segit a szomszednak kicsit szerelni, egyéb semmi terv, irom hogy nekem sincs terv, es iyenkor is el nem hivna meg nem kerdezné láthat e, de ha en jelezném hogy en szeretném akkor rögtön pattanna a kocsiba.


En nem vagyok olyan nő aki egy pasit "iranyit", pl hivom segiteni, vagy csavarogni, es ő csak igenember. En olyan vagyok, akit ez nagyon elbizonytalanit ha vki csak igenember.


Igy most is az van, en mar csak azert sem hivom ma sehova.megallt most is a beszelgetes. Elmondta h szabad a hetvegeje, en is, aztan csend.még témát is nekem kell feldobnom ha nem is talalkoznank h mirol beszeljunk


Pedig tetszik es megbozhatonak tartom, akivel jövőt lehetne elkepzelni, de nagyon döcögős igy az eleje, eroltessem en ezt?

3 éve nincs baratom. Csak aki kihasznalt. Ő nem kihasznalos.


2019. jan. 26. 07:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%
Mert ha ő erőltetné a dolgokat, akkor meg az lenne a baj...
2019. jan. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
27%

A hozzáállása biztos vagy benne, hogy neked szól, nem pedig a kapcsolat jellegének ? Egy ilyen kapcsolatban azt gondoltam, hogy pontosan ez a kívánatos hozzáállás mindkét fél részéről. Mi bajod van neked csáje !? :D

32/f

2019. jan. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
43%
Ennek a pasinak valami lelki problémája van hogy ennyire indolens. Engem is zavarna a helyzet, hiszen egyoldalu a kapcsolat. Nem erőlteti meg magát, hagyd a fenébe, az ilyennel semmit nem lehet kezdeni, találsz te olyat is aki odáig lesz érted, lesz benne tűz.
2019. jan. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
59%
Én sem tudnék ilyen “férfivel” együtt lenni. Nem szeretem nőként én hordani a gatyát egy kapcsolatban, gondolom te sem élvezed ezt a szerepet. Ráadásul akinek ennyire mindegy, hogy vele vagy vagy sem, azzal nem lesz ebből semmi érdemleges.
2019. jan. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
#2 A nyílt kapcsolat nem szexkapcsolat, hanem rendes kapcsolat, csak mellette lehet másokkal is k.úrni. De lehet a csávó azt hiszi, hogy csak szex és más semmi. Bár még ahhoz is egy nagy nulla, nem tesz semmit az ismerkedésbe.
2019. jan. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

A bajom foleg az ezek miatti csendszunet.

Ha en nem motivalom (gyere, talalkozzunk stb)akkor ő nem hiv, vagy ha en nem dobok fel beszedtemat, akkor ő se, ha hivom akkor jön, ha erdekel vmi tema akkor azt kivesezi velem szivesen


De ha en nem lèpek semmit akkor nem törtenik SEMMI

2019. jan. 26. 08:00
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
#6 Ezen nincs is mit ragozni. Hagyd a francba ezt a lúzert.
2019. jan. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

#5. Te fektetnél energiát egy olyan kapcsolatba ahol mindenki qúr azzal, akivel akar ? Ha belegondolsz, egyedülállóként is ugyan ez a helyzet. Beleteszi a mozgási energiát, a kérdező csinál belőle helyzetit, aztán jónapot.

32/f

2019. jan. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
27%
#8 Én nem fektetnék ilyen kapcsolatba energiát, mert én soha nem lennék nyitott kapcsolatban. Viszont ők ebben állapodtak meg.
2019. jan. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Én akkor viselkedem így egy nővel, ha nem akarok tőle semmit, de egy kis kósza szorakozast nem bánok.


Ha keres akkor persze dumalunk, ha ráérek segítek is neki, de annyira nem izgat, hogy mi van vele.



Furcsa mód a csajok egy idő után teljesen megkattannak, hogy milyen rendes pasi vagyok, és mennyire kellék nekik.

2019. jan. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!