Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt mondja egy lány hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja egy lány hogy "jobbat érdemelsz nálam " túl jó vagy hozzám akkor az azt jelenti hogy nem szeret engem vagy tényleg ő a rossz és én a jó ?

Figyelt kérdés
2021. okt. 30. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Ez csak egy udvarias lekoptató szöveg.
2021. okt. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Hazudozik mert vannak olyan szerencsétlenek akik egy pillanatra elhiszik.

Mint pl te is..

2021. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Elegánsabb ezt mondani, mint azt, hogy nem kellesz
2021. okt. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor mondtam ilyet, mikor nem szerettem eléggé a srácot és igen, én voltam a "szemét", mivel csak az érdekelt, hogy nekem jó legyen. Azt se tudtam mi van, jó is, meg nem is, de azért annyira mégsem jó, hogy kizárólagosan kelljen, de mégis szerettem és fontos volt, tudtam, hogy "jó ember" és csak keserítem szerencsétlen életét, úgy szét vagyok esve.


Van, hogy lekoptató szöveg, de sokszor önbizalmi gond áll mögötte, sokszor meg tényleg úgy gondoljuk, hogy jobban tudjuk mi a jó a másiknak, mint ő. :)

2021. okt. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez lekoptatos, tapasztalat!
2021. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Ez a legszarabb szakítós szöveg ever. Ez annyit jelent, hogy nem merem elmondani hogy mi a gond veled, mert azzal úgy érzem belemásznék a pofádba és mélyen megsértenélek. Inkább hagyjuk hogy mi a gond, csak keress mást jobb lesz úgy neked (na meg nekem is).


Egyébkent ilyenkor ha okos vagy akkor pontosan tudod mi a gond, mert biztos hogy volt rá utalás.

2021. okt. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Megérdemelsz valakit, aki szeret és jobban vonzódik hozzád, mint én, mert én nem érzek irántad semmit.
2021. okt. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Jobb pasinak tart téged férfiként, mint aminek tartja magát nőként.

Valamiért kisebbségi komplexusa van, nem tartja magát sokra, vagy értéktelennek tartja magát hozzád képest. Vagy valami miatt szégyenkezik és attól fél, ha kiderülne, dobnád érte.

Evelyn McHale is ezzel a szöveggel búcsúzott levelében a vőlegényétől.

2021. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a szöveg 2. része.
2021. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!