Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit gondol a házasságig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árvácska :) kérdése:

Ki mit gondol a házasságig szüzességről?

Figyelt kérdés
16/l
2021. okt. 31. 08:30
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
85%
Mar hogyne lenne
2021. okt. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
87%

Miért ne lenne?

Lehet nagyon kicsi a pénisze (amit nem érzel) vagy nagyon nagy (amit kvázi be se tud rakni fájdalom nélkül). Lehetnek fura fétisei, ami kellemetlen, gusztustalan vagy akár fájdalmas. Lehet tiszteletlen, önző, durva, erőszakos és még lehetne sorolni. Életed szerelme is lehet egy gyökér.

2021. okt. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem szép dolog, én is várni szeretnék vele, házasságik.


#10 nem lesz viszonyítási alapod, így nem tudod eldönteni, de ezt egyébként én se nagyon hiszem el.

2021. okt. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon rossz döntés. Elronthatja az egész házasságot vele.
2021. okt. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
69%

Most lehet ez miatt sokan ribizlinek fognak tartani, de nem érdemes sokáig elhúzni a szex kérdését egy ismerkedés/randizgatás során. Belefutottam egy szintén ilyen tipikus én „jófiú vagyok” srácba, aki azt hitte magáról, hogy Ő szuper az ágyban. Nem akart semmit se változtatni, nem figyelt a visszajelzéseimre. Elmondása szerint a volt barátnőinek (mindkettőnek Ő vette el a szüzességét) így volt jó, és ebből kifolyólag nálam van a hiba. Nagyon örülök, hogy ez hamar kiderült, mert az oké lenne, hogy az elején nem éreztek még egymásra, de aki már az első 1-2 alkalomnál is így áll hozzá... Én legalábbis szexuálisan is a velem egyenrangú partnert keresem, aki itt is képes megérteni, ugyanaz a beállítottsága stb... persze oda-vissza működve.


Egy másik Tinderes 25 éves „jófiú” elmondta, hogy Ő szűz, és várni akar addig, ameddig komolyra nem fordul a kapcsolat és érzi, hogy ez tartós nem lesz (ez még teljesen okés). Viszont igényei már voltak: legyen nagy segge és melle a csajnak, napbarnított bőre, telt ajka, és szeressen az ágyban több dolgot is mint pl. az orált mert ez Neki nagyon bejön. Viszont volt egyszer egy bulin, ahol egy csaj kiverte Neki, de azt nem élvezte, mert nem volt szerelem, pedig az igényeinek megfelelt a csaj. Ja és Tőlem is akart meztelen képet, meg párszor bepróbálkozott a szexchattel. Egyébként kinézetre helyes srác volt, de nem volt se személyisége, se „élete”, és nem csodálom, hogy nem volt még barátnője.

Na, Nekem ennyi bőven elég volt a szűz srácokból, és ahogy a 8-as válaszoló írta, tuti, hogy az esetek többségénél van valami defekt, főleg pszichésen.

2021. okt. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
92%
Az én álláspontom valahol az eddigi válaszok között helyezkedik el. Nem tartom "nettó, vallásos megszállott baromság"-nak, ugyanakkor jó ötletnek sem. Mindig is nagyra tartottam azt, ha valakinek vannak elvei és ahhoz ragaszkodik. De ha házasságig nem fekszik le a 2 fél, pláne ha még csók se volt, meg egyebek, akkor semmi garancia nincs rá, hogy hazasság után nem gondolja meg magát valamelyik fél, hogy "Hát baszki, ez szörnyű volt, ezt kell csinálnunk, amíg a halál el nem választ?" Elég kellemetlen helyzet.
2021. okt. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
41%
Régen azért 18 évesen már házasok voltak. Most meg sokan még 30 fölött sem.
2021. okt. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
40%

Végig olvasva a válaszokat tényleg nem értik azok, akik nincsenek benne.

Amúgy én is várok :)

2021. okt. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
64%
Túl nagy rizikó. Autót sem veszel úgy, hogy ne mennél próbakört.
2021. okt. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
64%

Van olyan közösség ahol ez működik. Ha például egy életre monogám kapcsolatban akarsz élni, akkor ez az útja.

Ha elkezdesz tapasztalatot gyűjteni az egyrészről jó dolog, másrészt pedig nem fogsz tudni megállapodni utána egy partnernél.

2021. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!