Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megkülönböztetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megkülönböztetni a férfi kezdeményezést a sima barátságosságtól? Vagy úgy minden mástól?

Figyelt kérdés
Tudom, ha nem hív el sehova, akkor nem akar semmit. De azért biztos van olyan(itt az oldalon is láttam egy csomót), aki valamilyen okból nem hív el randizni valakit. De ha tetszik neki a nő, azért adhat jeleket. Honnan tudni, hogy az "jel", vagy semmi?

2021. okt. 31. 15:32
1 2
 11/14 anonim válasza:
90%
Bízom benne, hogy nem pontoztok le az őszinteségemért, de a véleményem szerint ha kezdeményez egy férfi szinte biztos, hogy nem barátkozni szeretne. Azt már nehezebb megmondani, hogy csak intim kapcsolatot szeretne vagy párkapcsolatot is, de a szándék szerintem biztos. Magamból és a környezetemből álló férfiakból kiindulva, miért is kezdeményeznénk ha nem másért? Ne haragudj tényleg nem akarok pejoratív lenni de ha magamra vetítem egyáltalán nincs szükségem új barátokra vagy ha van is nem egy hölgy személyében keresem mert sokkal nehezebb az azonosulás. Szerintem 99%ban csak mese, hogy barátságot szeretne.
2021. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
#11! Teljesen igazad van, felpontoztalak. Szerintem sincs szüksége egy férfinak se "női" barátra, de szerintem félreérted a kérdést. Nem barátságot írtam, hanem barátságosságot. Úgy értem, hogy alapvetően kedves velem, mint emberrel, mert olyan típus, vagy "többet szeretne". Azt hogy lehet eldönteni?
2021. nov. 20. 22:09
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha bejön egy nő, akkor érdeklődök utána, ez szerintem egyértelmű jele, hogy többet szeretnék.
2021. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen formában még a legfélénkebb típusú férfi is lépni fog, például gondolok itt privát üzenetre a Messengeren, e-mailekre, poénkodásra, flörtre, amik csak neked szólnak.
2021. nov. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!