Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megtalálni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megtalálni ezt a fiút?

Figyelt kérdés

Kb. szeptember közepén láttam meg Tinderen, de sajnos miután jobbra húztam és lejárt a 24 óra, nem tudtam visszakeresni. Valamint ő sem láthatott, mert nem húzott sem jobbra, sem balra.

Azóta is néha eszembe jut, hátha nem csak Tinderezik, hanem gyakorizik is. :D


23-25 közötti volt. Két képe volt kint. Az elsőn: jobb alsó sarokban volt egy dátum, a háttérben meg valami bükkös lehetett. A második kép meg, mintha vonaton készült volna, de nem biztos, a háttér sárga volt, a kép bal oldalán egy ablakkal.

Többet nem szeretnék írni, hátha látja és ennyiből magára ismer. :D

😂😅🙃


Nem sok esélyét látom annak, hogy megtalálom, de annyival mégis több, mintha ki sem írnám a kérdést. :D



2021. nov. 3. 19:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Let it go
2021. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
54%

Én vagyok az.


Hagyjál.

2021. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
Miért van az, hogy ezeknek a kérdéseknek akár itt, akár a Pesten Láttalakban soha nem én vagyok a tárgyaű
2021. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
66%
Én is mindig elgondolkozok mi tud kiváltani valakiben ilyet. És csak 2 kép alapján...😒 Még az sincs, mint amikor a buszsofőrt akarják, hogy megdugja őket, hogy legalább élőben látták egymást.
2021. nov. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
12%
3. mert csúnya vagy :(
2021. nov. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

1, Úgy tűnik az lesz...


2, Mucika, ha kiírtad volna elsőre pontosan a jobb alsó sarokban tálalható dátumot, akkor talán el is hittem volna. ;)


3, Fogalmam sincs, de annyira sokkal előrébb a kérdést kiírók sincsenek egy-két esettől eltekintve. Szóval, sokat nem vesztesz vele. ;) :D Csak bátorítani tudlak, hogy nyugodtan ismerkedj élőben! Ne várd meg, hogy valaki keressen.


4, Elárulom: 1. Nem nagy dolog ide egy ilyen kérdést kiírni. Ha esetleg a srác magára ismerne és el is kezdenénk beszélgetni, az még nem jelentene semmit.

2. Nem csak "dugásról" szól az élet.


5, Most nem azért, de miért kell ilyen negatív hozzászólásokat írni? :// Nekem esik rosszul, a hármas helyett!

2021. nov. 4. 11:42
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
nálam volt olyan , hogy össze kevert a csaj egy sráccal akit látott persze én kezdeményeztem ,aztán kiderült 1-2 hónapra rá nem én voltam az . :D
2021. nov. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező: ne aggódj, nem vettem magamra. Tudom magamról, hogy nem vagyok csúnya. Viszont furcsa, hogy az élőben ismerkedést javaslod, miközben a tinderről írtál ki te is kérdést :D
2021. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%

Engem egyszer egy tök csinos lány megszólított az utcán, hogy "nem te vagy a Brigi öccse?" Ma is azon dilemmázok hogy ha azt kamuzom, hogy igen, talán összejött volna valami. :D

Egyébként egy bükkös mellett nyaraltam, és hazafelé, a vonaton is csináltam pár szelfit.

2021. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
# 9 vagy téged vernek meg Brigi öccse helyett a tartozása miatt :D
2021. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!