Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megtalálni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megtalálni ezt a fiút?

Figyelt kérdés

Kb. szeptember közepén láttam meg Tinderen, de sajnos miután jobbra húztam és lejárt a 24 óra, nem tudtam visszakeresni. Valamint ő sem láthatott, mert nem húzott sem jobbra, sem balra.

Azóta is néha eszembe jut, hátha nem csak Tinderezik, hanem gyakorizik is. :D


23-25 közötti volt. Két képe volt kint. Az elsőn: jobb alsó sarokban volt egy dátum, a háttérben meg valami bükkös lehetett. A második kép meg, mintha vonaton készült volna, de nem biztos, a háttér sárga volt, a kép bal oldalán egy ablakkal.

Többet nem szeretnék írni, hátha látja és ennyiből magára ismer. :D

😂😅🙃


Nem sok esélyét látom annak, hogy megtalálom, de annyival mégis több, mintha ki sem írnám a kérdést. :D



2021. nov. 3. 19:43
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

7, 😀😀😀 Már ezekért a sztorikért (7-es, 9-es hozzászólás) megérte a kérdést kiírni. 😃😀😀


8,Szuper! :D, Azért bátorkodtam a fenti mondataimat leírni, mert szerintem a köztudatban még mindig elfogadottabb (függetlenül attól, hogy ki Tinderezik és ki nem), ha egy fiú szólít le egy lányt, mintha fordítva történne ez meg. A kommentedből ítélve fiú/férfi lehetsz. Ha jókor vagy jó helyen, és frappáns vagy, talán egy fokkal nagyobb esélyed van, mint egy lánynak/nőnek. Na meg szerintem bátran kijelenthetem, hogy sok lányban még ott van a tartás, és azt várja magában, hogy a fiú lépjen már először.


10, Komolyan, mi már profi szinten űzzük azt, ahogy mindenből valami negatívat tudunk kihozni. 😂😅


És a legfontosabb: 9, Lehet, hogy te lennél az, akit keresek? 🤩


Semmit nem szeretnék írni a srácról, mert nem szeretném a profilját kiadni. De ha esetleg azokat a képeket kiraktad Tinderre, és az egyiken van dátum, akkor örömmel venném, ha megírnád hogy mikori, akár privátban. :))

2021. nov. 5. 20:30
 12/26 anonim ***** válasza:
A kedvedért bármit, hercegnőm. #9 (Brigi öccse)
2021. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Hercegnőm, aazz...


Sosem gondoltam, hogy egy dátum ilyen sokat tud jelenteni! :D A "trollkodni vágyókat" jól kiszűri.


Nekem annyira nem jó poén egyébként....

2021. nov. 5. 21:13
 14/26 anonim ***** válasza:
62%
Annyira cuki volt, hogy azt hitted, talán én vagyok a keresett srác. Nem bírtam ellenállni. :)
2021. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
64%
na valami boka nadrágos bohóc a kiszemelt ?
2021. nov. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

14, Örülök, ha neked ez jó poén volt, legalább te biztosan nevettél! Utólag egyébként - keserédesen - én is.😀 "Bükkös mellett nyaraltam..." 😆😅. Ha láttad volna a képet és a dátumot, mikor is nyaraltál te "a bükkös mellett", ami után hazafelé szelfiket is készítettél... 😆😅. De gratulálok! Hiába voltak bennem kételyek egy fél percre elhittem.



15, Elnézést, de nem értem, hogy ez a kérdés, hogy jön az én kérdésem alá. ...és ezt így nem is erőltetném...



Kíváncsi vagyok egyébként, hogy lesz-e végül gyümölcse a kérdésemnek. Bár nem sok esélyt látok rá. :(

2021. nov. 6. 18:43
 17/26 anonim ***** válasza:
55%
Regisztrálni kéne valami másik számról a tinderre, és akkor lehet újra feldobná. Egy barátnő, tesó, bárki, aki segítene?
2021. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

17, Nagyon köszönöm a segítő hozzászólásod! 🥰


Azóta ismét megtaláltam - pár napja - Tinderen. (Beállítottam a korhatárt és a km-t, majd leszűkítettem a keresést, kellett azért hozzá idő...)


Viszont jött egy váratlan fordulat: A Tinder nem csak neki, hanem kb. a 99%-ának nem dob be engem. Így most barátnőmnek küldözgetem a linkeket, amit 24 órán belül megnyitok, és újra jobbra húzom a profilt, majd küldöm ismét az újabb linket... :S

De ugyanígy akik engem like-olnak, nem jönnek velem szembe, pedig azért a képek nagy része elhomályosítva is kivehető.


Az ilyeneket sosem figyeltem, mert nem is nagyon használtam az alkalmazást. Talán ezért is tesz ilyet a Tinder, de ez így elég kiábrándító. Akaratlanul is kényelmetlen helyzetbe hozza a felhasználót...


Barátnő már sajnos nem tud benne segíteni, mert pont 1-2 hónapja törölte az alkalmazást, már nincs rá szüksége. Rokonokat, stb. eddig nem kértem. :D


A legenda szerint, addig fogom várni hogy jobbra vagy balra húzzon, amíg le nem törli az alkalmazást. 😂🙃

Legalábbis most teljesen így érzek.

2021. nov. 12. 20:38
 19/26 anonim ***** válasza:

háttérben meg valami bükkös lehetett."

Valami havas hegység ?

2021. nov. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
19, Köszönöm a kérdésed! Nem szeretnék erről semmit írni, mert én sem örülnék annak, ha egy random noname ember a gyakorin részletezné a Tinder profilomat. A dátum pontosságán lenne a hangsúly, ezzel megelőzve azt, hogy akaratlanul is kiadjam az adatlapját.
2021. nov. 13. 14:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!