Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megtalálni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megtalálni ezt a fiút?

Figyelt kérdés

Kb. szeptember közepén láttam meg Tinderen, de sajnos miután jobbra húztam és lejárt a 24 óra, nem tudtam visszakeresni. Valamint ő sem láthatott, mert nem húzott sem jobbra, sem balra.

Azóta is néha eszembe jut, hátha nem csak Tinderezik, hanem gyakorizik is. :D


23-25 közötti volt. Két képe volt kint. Az elsőn: jobb alsó sarokban volt egy dátum, a háttérben meg valami bükkös lehetett. A második kép meg, mintha vonaton készült volna, de nem biztos, a háttér sárga volt, a kép bal oldalán egy ablakkal.

Többet nem szeretnék írni, hátha látja és ennyiből magára ismer. :D

😂😅🙃


Nem sok esélyét látom annak, hogy megtalálom, de annyival mégis több, mintha ki sem írnám a kérdést. :D



2021. nov. 3. 19:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
56%
Akkor leírom mégegyszer let is go
2021. nov. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ha néhány dologra emlékszel (kora, távolság), akkor próbálj meg újra regisztrálni és add meg a lehető legszűkebb keresési feltételeket. Egy próbát ennyi is megér, drukkolok! :)
2021. dec. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy meglett közben, mert persze csak az első oldalt olvastam el.🤣 Bocsi.
2021. dec. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

22-23: Nem, nem lett meg sajnos, csak valaki ezt így jó poénnak találta. :( :D :D


Nagyon köszönöm a válaszod!


Lehet új kérdést kéne kiírnom, mert ha idetévedne a keresett személy, azt hiszi, hogy már megvan. :D :D

2021. dec. 10. 00:45
 25/26 anonim ***** válasza:
Igen, azt is láttam, de a te hozzászólásodat is, amiben azt írtad, hogy azóta láttad tinderen. Neked egyáltalán nem dobja be vagy bedobja, csak ő még nem húzott jobbra?
2021. dec. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
25, Igen, erre nem is gondoltam, fogalmam sincs mi történhetett valójában. Én jobbra húztam, de ő sem jobbra, sem balra nem húzott. Utána már nem kerestem még újra.
2021. dec. 10. 10:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!