Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy pusztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy pusztán baráti szándékkal felkerested az exed?

Figyelt kérdés
Ha úgy váltatok el, hogy nem maradtatok barátok és nem is beszéltetek utána? Ha volt ilyen, akkor mi motivált mégis, hogy felkeresd? Mi volt az exed reakciója? Netán félreértette a szándékaid?

2021. nov. 7. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, bár lehet nem ilyen szituációra gondoltál. Évekig voltunk együtt, békében váltunk el, de évekig nem beszéltünk, mikor láttam facebookon, hogy meghalt a papája, akit nagyon szeretett, én is nagyon szerettem a bácsit. Akkor rá írtam, hogy nagyon sajnálom. Beszélgettünk kicsit a bácsiról, hogy milyen jófej volt, milyen laza, mennyire szerettük, majd elköszöntünk és ismét nem keressük egymást. Illetve de, egyszer üzent nekem az anyukájával mikor babám született, hogy gratulál.
2021. nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy fiú, akivel barátságból lett szerelem, de nagyon hamar vége lett. Én próbálkoztam egy idő után, hogy ne vesszen el a barátság, mert nagyon szerettem, mint embert. Ő nagyon csalódott volt, amiért szakítottam vele, így sajnos vége lett teljesen a barátságunknak.
2021. nov. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem keresett már meg exem (évekkel korábban ő szakított, utána külföldön élt), az első találkozás jó hangulatban telt, beszélgettünk, sokat nevettünk. Aznap este az ő kezdeményezésére váltottunk néhány sms-t. úgy tűnt, hogy fel akarja újítani a kapcsolatunkat. Benne lettem volna, de ő valamiért kihátrált, így aztán nem történt köztünk semmi. Később még keresett párszor, de már nem volt meg a varázs, el is halt a dolog, nem lettünk barátok. Ez több mint tíz éve történt, az exeim száma azóta szaporodott, de egyikkel se tudnék elképzelni semmit, nem látom értelmét, hogy találkozzam velük.
2021. nov. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 10 év után ráírtam az osztálytalálkozó miatt (középsuliban osztálytársak voltunk), közölte, hogy soha többet ne keressem, majd mindenhonnan letiltott! (Ami elég megdöbbentő volt, mert mindig is jóban voltunk.) Aztán mondták, hogy egy agresszív gyökér a férje, aki valószínűleg veri...
2021. nov. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Exem keresett fel engem 1,5-2 év után.

Nem voltam nyitott a dologra. Az meg hogy talán csak baráti szándéka van vagy talán újra meg akar hódítani nem is nagyon érdekelt. A mostani párkapcsolatom többet ér annál, minthogy ilyen felesleges konfliktusokat generáljak.

2021. nov. 8. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor szoktam ráírni, ha rosszul érzem magam és krízisben vagyok. Nem váltunk el szépen, de meg szokott hallgatni ilyenkor és értékelem, hogy ilyen kedvesen tud hozzám viszonyulni. Még mindig ő a no. 1. ember, akihez a problémáimmal fordulok, emiatt.
2021. nov. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!