Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy sráccal 2 hétig voltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sráccal 2 hétig voltunk együtt majd a volt barátnője felkereste. Azóta a srác nem tud dönteni kettőnk közül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem őt és úgy érzem nem tudom elengedni bármennyire is akarom. Azóta ugye szakítottunk (pár napja) de szokott még írni, viszont arra nem tud válaszolni melyikünekt választja. Szoktam beszélgetni fiúkkal akik érdeklődnek irántam, nem tudom milyen szándékkal.. de úgy érzem ameddig nem tudom volt barátom kit választ addig nem tudok megnyugodni rendesen és esetleg új embereket megismerni.

Már mindenkinek elege van ebből a témából a környezetembe mert mindenki megmondta hogy hagyjam a srácot. De senki nem érti, hogy nem tudom...

A csaj rendszeresen átveri azzal a szakításuk óta exem hogy elhiteti vele, hogy megint össze akar vele jönni, majd kiderül hogy csak szórakozott a csak.

Vajon most azért akarja még tartani velem a kapcsolatot exem, mert megpróbálja volt barátnőjével és ha megint átveri akkor vissza tudjon hozzám jönni?

Normális ha nem szeretett meg annyira 2 hét alatt hogy velem maradjon ha őt nagyon szerette?

Mit tegyek? Esélyes hogy még egyszer össze hoz minket a sors mikor alkalmasabb lesz?

Hogyan felejtsem el?

Hagyjam hogy írjon mikor akar? Vagy leírjam neki legközelebb hogy akkor keressen csak ha komolyabb szándékai lesznek velem mint most? 20L



2017. nov. 29. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd. Igaza van az összes ismerődödnek... majd rajössz...
2017. nov. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Ha te kellenél neki, eszébe sem jutna az exén dilemmázni
2017. nov. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha rájön hogy most is csak szivatni akarta akkor sem lehetünk már soha együtt?
2017. nov. 29. 22:51
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha tényleg szeretne akkor nem foglalkozna az exével, meg sem fordulna a fejében. Most azt gondolja a csávó, hogy nálad tiszta a dolog, ha mégsem jön össze az exével akkor ott vagy te, a b terv. Ne add meg neki ezt az örömöt.
2017. nov. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem,bármennyire is fáj és most úgy érzed neked ez a világ vége ,ha külön úton folytatjátok.....de neked elsősorban magad kell nézni. Gondold át, vagytok 2-en a csajjal , és te így jól tudod magad érezni a sráccal ezek után , hogy dilemmázik ?

Azt hiszem Johnny Depp mondta , hogy ha igazán jó lett volna az első,akkor nem lett volna második , így hát válaszd a másodikat . Ez a srác döntésére vonatkozik...ha így gondolkodik,akkor téged választ.

Na de a probléma ezzel-legalábbis én annak nevezem,mert most véleményt írok - hogy ez nem normális, hogy mint egy fogyasztó a boltban döntést hoz két áruról,melyik legyen. Az áru meg mit csinál...megy,mert őt választották.

Ezzel magadat figyelmen kívül hagyod.

Ezt mind úgy írtam,hogy magamból indultam ki . Engem nagyon bántana és bármennyire is szeretném, a büszkeségem nem tudnám adni ezért.

Mérlegelj,neked mi számít.

2017. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Ne beszélj többet ezzel a pasival. Akármikor füttyent az exe, majd rohan hozzá, Te meg epekedve várod vissza. Az "összehoz a sors" típusú szöveget meg felejtsd el. A Te életed, itt az ideje felelősséget vállalni érte. Te hozod a döntéseket. Nem a sors, meg az élet, meg az atyaúristen. Hanem TE.
2017. nov. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

"Én nagyon szeretem őt "


2 het alatt ne mondd mar hogy o vele kepzelted leelni az eleteded.

2017. nov. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha ez elég friss dolog és az illető nálad idősebb egy pár évvel, akkor én vagyok az ex. Szia! 😅 El kell mondjam, hogy én végig voltam vele, csak mikor összevesztünk csajozott, ekkor jöhettél a képbe és egy másik csaj, mindketten 2 hét után ennyire szeretitek? Mikor ez kiderült, ő agresszívan eviselkedett (amit ki se néznél belőle, mert veled kedves) ekkor elmentem de rá pár napra már keresett hogy hiányzok, nagyon szeret stb és hogy elküldi az összes csajt, mára mondja hogy egyikőtök sincs már de hidd el, ilyen helyzet sose fog kelleni Neked... Sosem panaszkodott, meg nincs baja velem, csak mikor rosszba voltunk kellett valaki akivel tud “szórakozni” picit, míg írtok de közbe meg engem hívott át hogy aludjak vele stb.. kell neked ilyen?

Mert szerintem nincs olyan lány, nő aki ezt érdemelné. Akkor kellenél mikor épp egyedül van, unatkozik, ezért lehazudja neked a fél világot is... Szerintem keress olyat akinek egy (ex)barátnő/menyasszony sincs az életébe, megbecsül, felvállal az első perctől fogva, akkor nem fogsz kételkedni se és boldog lehetsz :)

17/l

2017. nov. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Legyen benned több tartás, könyörgöm. Nem kellettél neki sosem annyira. Ha most rájön, hogy átverte az exe, visszamegy hozzád, mert lesz kit dugni, de aztán megint odamegy az ex, és megint "dilemmába esik szegényke". Sosem leszel vele boldog, mert nem szeret. Ha szeretne, az ex be sem tudott volna kavarni!
2017. nov. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Dehogynem döntött, már nem ragaszkodik hozzád.

Két héttel igazán nem vesztettél sokat: lapát, aztán csak filózzon, ameddig akar.

2017. nov. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!