Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem korlátoz emberileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem korlátoz emberileg és kommunikációban is, ezt hogyan tudnám közölni, ha már többször szépen elmondtam?

Figyelt kérdés
A párommal jelenleg távkapcsolatban vagyunk. A kommunikáció nekem egyre kevesebb, és azt is leszűkíti, korlátozza. Nem keresi a megoldást a több kommunikációra. Ezt elmondtam már neki. Mindig vmi kifogást kapok, de megoldást sosem. Mindenben én alkalmazkodom hozzá. Én ebben a kapcsolatban így képtelen vagyok megélni azt, amit szeretnék. Ezeket így szépen többször elmondtam neki. Felmerült bennem hogy ezzel a szakítást akarja provokálni, és erre is rákérdeztem. Erre pedig dühös lett, hogy értsem meg, neki sok a dolga stb. Ez azt jelenti hogy egy héten összesen ha 2 órát se beszélünk. Mindig érezteti hogy most ennyi elég volt belőlem. Kb nem is érdekli hogy mi van velem igazán, és mint ahogy fentebb írtam ha megkérdezem hogy szakítani akar-e, akkor arra dühös lesz. Én mondtam neki hogy nekem nem hagy teret, (lelki, érzelmi értelemben) boldogtalan vagyok, és nem hagy más lehetőséget számomra, mint azt hogy szakítsak én. Erre vagy dühös lesz, vagy úgy tesz mint aki nem is érti mi a gondom. Pedig már többször elmondtam neki. Mit tanácsoltok? Egyedüli választás, megoldás az, ha szakítok?
2021. nov. 7. 11:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne bonyolíts túl a dolgot.


Érzed és meg tudod fogalmazni, hogy ez neked így nem jó.


Kommunikáltad felé már többször is, hogy mit szeretnél máshogy, mire vágynál, ennek ellenére nem változtat.


Ha nem ez neked nem jó, nem érzed, hogy szeret téged, törődik veled és fontos vagy neki, akkor neked kimondani, hogy vége, nem arról érdeklődni, hogy szeretne-e szakítani, meg azon agyalni, hogy ha te szakítasz, akkor hogyan próbál majd manipulálni.


A te életed, a te kezedbe van a döntés, és te vagy a felelős a saját boldogságodért.

2021. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a választ!
2021. nov. 7. 15:25
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy héten két órát beszéltek? Képzelem mennyit találkoztok. A jó hír hogy nem kell szakítani, mert együtt sem vagytok.
2021. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!