Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem itt egy szimpatiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem itt egy szimpatikus pasit, de mire a találkozóra került volna a sor addigra eltűnt?

Figyelt kérdés
2021. nov. 7. 21:50
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Hű, nyomozunk :D, ez nagyon jó :D
2021. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Valaki írta hogy lehet tényleg nős, erre írtam hogy akkor nős volt már akkor is mikor rámírt.

De nem tudok róla hogy az lenne, nincs nője 1 éve

2021. nov. 7. 22:28
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg azt ír, amit akar. Ez az internet átka
2021. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Igen tudom. :(
2021. nov. 7. 22:30
 35/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok, jól esett kiírni, aztán most már tovább lépek ezen a helyzeten.
2021. nov. 7. 22:31
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Kellemetlen dolog ez, de legalább időben megtörtént. Lehetett volna sokkal rosszabb is.

A leírásod alapján elengedett téged, kérdés, hogy azért, mert valaki mással meg gyorsabban előre jutott? Valószínű. Annyi gerinc lehetett volna benne, hogy megírja bocsi, de inkább hagyjuk.

2021. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Lehet hogy meg sem üti meg a gyk àtlagszintjèt:

"190 magad 3 diplomás doktor aki 5 nyelven beszél , szingli de nem incel, ja és mindenhez is ért"


Lehet a sok paraméter közül 1 nem stimmelt

2021. nov. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Inkább 1 sem:D
2021. nov. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen nem beszéltetek meg találkozót, mert lezárult mielőtt odáig jutottatok volna.

Beszélgettetek, megvolt a szimpátia, volt egy virtuális ismerősöd, most meg már nincs.

Valószínűleg nem úgy néz ki igazából, ahogy lefestette magát.

2021. nov. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!