Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a helyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a helyes, megszakítani minden ismeretséget?

Figyelt kérdés

Van egy nő akit nem tudok kiverni a fejemből, már vagy fél éve nem láttam és egy pár hónapja nem beszélünk,igen beleszerettem és amikor bevallottam ő elmondta hogy nem tudna így érezni irántam.

Van aki azt mondja hogy szakítsak meg vele minden kapcsolatot más szerint ez fölösleges, nekem csak azért rossz mert egyszerűen nem tudom elfelejteni.

Én nem szeretném megszakítani a kapcsolatot vele,van aki azt mondja hogy akkor nem is szerettem igazán ha minden kapcsolatot meg akarok szakítani, más azt mondja hogy jobb lenne ha igen.

Szerintetek mi a helyes? Mert már én sem tudom.



2021. nov. 8. 07:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
42%
Néha a nök szeretik futtatni a köröket, hogy meggyőződjenek mennyire akarod és vagy kitartó. Ha a nő nem kapcsolatfüggő ez lehet egy teszt időszak részéről. Barátságból bármi lehet, sőt vannak olyan nők akikenek kell egy előzetes időszak.Ez csak egy női vélemény.
2021. nov. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
Tegyük hozzá, hogy ezek a nők aztán megkapják, amit várnak, majd jönnek ide siratni a tönkrement életüket.
2021. nov. 13. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
11# lehet hogy van ilyen,ebben az esetben ha erről van szó akkor már nem tudom hogy mi az ami pozitívum, persze az igen hogy részemről tudtam rá hatni és pozitív irányba mozdította el az életét amikor már föladta, ő is pozitívan hatott rám, új célokat tűztem ki magam elé, és változtattam az életemen
2021. nov. 13. 09:30
 14/19 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ezzel
2021. nov. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Talán az a baj hogy én túlságosan úgy látom az életet hogy csak egyszer élünk, ezért nehezen engedem el a számomra fontossá vált embereket.

Egy biztos hogy mindíg is lesz egy kis hely szívemben ami az övé, nekem így a legkönnyebb elfogadni és tovább lépni.

2021. nov. 14. 15:42
 16/19 anonim ***** válasza:
De pont emiatt, hogy egyszer élünk kellene abbahagyni ezt az egészet a francba. Ez egy semmi, hidd el. Te is így fogod látni, ha találsz egy normális nőt. De így ez nem fog menni, hogy olyat látsz bele a dologba, ami nem létezik.
2021. nov. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát én pont fordítva látom sajnos, ha van egy ember aki számodra fontos lett te meg szakítanál vele minden kapcsolatot mert valamiben nem egyeztek meg vagy nem hasonlítotok, és talán soha többé nem is látod. Hát nem tudom. Volt már nem egyszer hogy ezt tettem, de egyáltalán nem volt jobb, és most főleg ezt érzem.
2021. nov. 15. 18:57
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem kellesz neki ember? Nekem is van olyan nő az életemben, akit kedvelek, de nem kellek neki. Mit lehet tenni? Max megvárod, hogy rájöjjön, hogy te kellesz neki, de nálad ez a hajó már elment. Arrébb kéne állani.
2021. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hát igazából már arrébb álltam nem zaklatom ha erre gondolsz, már elég régen is beszéltünk,lassan két hónapja, a minap találkoztunk akkor beszéltünk pár szót és ennyi, ha úgy gondolod hogy nekem jobb lenne ha tovább lépnék persze azt tudom és azon vagyok, keresem más nők társaságát hátha le tud kötni fejben és eltereli a gondolataimat, remélem találok még valaha hozzá hasonló nőt, az én koromban már ez necces, hajadon volt gyermeke sem volt és komoly érzéseim voltak iránta, és igen láttam arra lehetőséget hogy lehet köztünk valami.
2021. nov. 15. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!