Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha bejön a futár?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha bejön a futár?

Figyelt kérdés

Egy ideje elegge bejon a

dpd futarunk. mindig kedves kozvetlen. Lehet vele dumalni, viszont egy ideje nem rendeltem itthonra, mindig anyukamekhoz rendelek. De olyanokat mondogat anyanak hogy mar komoly kapcsolatot akar, multkor megkerdezte tole miert nem magamhoz rendelek. Pár napja badoon osszematcheltunk. Pont most pont szeretnék majd rendelni, mert anyának lenne ajándék. Hogyan tudnek kozeledni felé? Kétlem hogy ő mer lépni, ismeri az exemet, aki szintén futár csak egy másik cégnél. Ja és Bocsi a kérdésért. 4 eves kapcsolatom nem annyira régen ert veget. Kicsit elszoktam ezektől 😅 21/L


2021. nov. 8. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már match is van, akkor sínen van a dolog. Legyél kedves, mosolygós, beszélgess. Aztán csak veszi a lapot. Esetleg írj rá badoon, hogy most magadhoz rendelsz házhoz, vagy valami.
2021. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha matcheltetek badoon akkor mi a baj? Kölcsönösen bejöttök egymásnak, ami azt jelenti hogy nincs akadája az ismerkedésnek.
2021. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Hívd be egy kávéra. Ha siet akkor munka utánra. 21.században vagyunk. A nők is kezdeményezhetnek te kis butus.
2021. nov. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

" Kicsit elszoktam ezektől"

21 éves vagy, gondolom minden nap beszélgetsz más emberekkel. Itt se kell másképp, elvégre meg akarod mutatni milyen vagy és meg akarod őt ismerni.


Ha már matcheltetek, könnyedén rá tudsz írni és beszélgethettek. Kérdezd meg, ami érdekel, érdeklődően válaszolj üzeneteire, szervezzetek randit! Ha pedig egyoldalú az érdeklődés, vond le a tanulságot és keress tovább!

2021. nov. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Mire vársz még? :D hullócsillagot szeretnél este?
2021. nov. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Elszoktál...? Oviban randiztál már?:)
2021. nov. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Szerinted hány ugyanilyen naiv pits-a gondol bele egy ilyen hétköznapi szituációba ugyanígy többet mint te? Ideje lenne már felnőni, nem gondolod?! Te üres életű...
2021. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor legközelebb kiszállítja a rendelésedet, nyújtsd át neki egy cetlin a számodat.
2021. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#7 lehet annak uresebb az elete aki csak azert “valaszol” egy kerdesre hogy kotekedjen. alapbol sem kerdeztem semmi olyat amire ez lehetne a valasz 😄

tobbieknek koszonom a valaszt

2021. nov. 8. 18:52
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés alapján 50-esnek tűntél:) Nekem is bejön a futárcsaj:)
2021. nov. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!