Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira csalódtam, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira csalódtam, hogy nem tudok senkit sem magamhoz közel engedni?

Figyelt kérdés

Elhitette, hogy szeretne egy társat, családot tervezne velem, hogy összeköltöznénk. Én nagyon örültem ezeknek. Komolyan is vettem őket és ennek megfelelően viselkedtem. Különleges érzés volt vele együtt lenni. De szétmentünk, mert ő inkább bulizott és kikacsintott a kapcsolatból. Vele egyáltalán nem tudom ezek után elképzelni a jövőmet.



DE: ha látom, hogy közeledne felém egy nő, kellemetlenül érzem magam tőle. Mert úgy érzem, hogy helytelen ha más nő közeledik felém - mintha a lelkem még mindig kapcsolatba lenne. Amióta megismertem más nőt nem tudtam magamhoz közel engedni - hiába hogy szakítottunk, azóta sem.


Könnyen tudok barátkozni és ismerkedni alapvetően - de most mintha egy lelki blokk alakult volna ki bennem.


Szeretnék társas párkapcsolatban élni. Viszont amíg a fent leírt problémán nem tudok változtatni, addig alkalmatlannak érzem magam rá.



Kérlek szépen segítsetek véleményekkel, tanácsokkal, ötletekkel a kérdést illetően.


29f



2021. nov. 9. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Pszichologus. 10000 orankent.
2021. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez milyen régen történt?
2021. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.) a nő pszichológus. Szóval biztos hogy nem megyek egyik közelébe sem.


2.) Pár hónapja.

2021. nov. 9. 15:47
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Ismerős helyzet, egyik barátnőm is ezen megy át. Én azt javasoltam keressen pszichológust, aki segít neki ezt az egész dolgot feldolgozni. Azt mondta volt egyszer, de úgy érzi nem segít. Szerintem dolgozz magadon. Én nagyon sok önfejlesztő, pszichológiai könyvet olvasok. Lehet nem oldja meg a problémádat, de esetleg rávilágíthat dolgokra.


Almási Kitti: Lezárás, elengedés, újrakezdés.


Viszont elsősorban neked is a pszichológust ajánlom, hiszen ő szakember. Manapság sokan cikinek érzik hozzá fordulni, de ha a fogad fáj... Akkor is orvoshoz fordulsz nem? A lelkednek pedig vagy egy pszichológus vagy egy pszichiáter tud segíteni. Én azért szorítok neked. 28/N

2021. nov. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4.) Köszönöm szépen. A könyvet meglesem. Remélem a barátnőd jobban lesz. Szerintem nem ciki pszichológushoz járni - de nem bízok bennük a látottak alapján.
2021. nov. 9. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen. Attól, hogy én nem voltam ilyen helyzetben, még borzasztó végignézni a legjobb barátnőm szenvedését. És ezt látom rajtad is. Nem tudom neked van e olyan barátod/testvéred/családtagod, akinek ki tudnád önteni a szíved. Mert úgy vettem észre, mikor órákon keresztül beszélgettem vele, meghallgattam, bíztattam utána mindig kicsit jobban érezte magát. Csak nem tudom a férfiak mennyire tudnak megnyílni, vagy mennyire segít nekik az ilyen kitárulkozás. De tényleg kívánom neked, hogy "gyógyulj" meg, és ne add fel azt, hogy megtalálod még az igazit. :) 4# vagyok
2021. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6) Köszönöm szépen !
2021. nov. 9. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!