Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a dolgok, tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok, tulajdonságok amik miatt csalódtál vagy akár kiábrándultál a női nemből?

Figyelt kérdés

Nálam az alábbiak, amelyekről korábban nem igazán akartam elhinni hogy valóban így szokott lenni.

-smink nélkül számottevően máshogy (rondábban) néznek ki

-ugyanúgy szeretnek zabálni, és ugyanannyit finganak mint a férfiak. Sőt még büdösebbeket is szoktak, ezt egyszer olvastam valahol

-ugyanolyan szexmániások mint a férfiak

-csak úgy önmagadért nem tudnak szeretni (ezt is olvastam valahol), hanem ehhez fel kell mutatnod valami pluszt (tehetség valamihez, anyagiak, stb).

-fontos nekik az anyagiak, szinte kivétel nélkül pénzéhesek. Nyilván nem egyforma mértékben, vannak szintek, de szinte senki se akar összejönni csórókkal, vagy olyannal akivel egy szinten van. Ezt is sokkoló volt megtapasztalni a hosszú évek alatt.

-nekik is ugyanannyira, hacsak nem jobban számít a külső mint a férfiaknak. Ezt sem gondoltam volna, régen az "egy fokkal legyen szebb az ördögnél" mesében hittem.

-hogy milyen könnyen prostituálódnak. Nem hittem volna, hogy 20-on egypár éves korukra a többségben már megfordult egy egész hadsereg, meg hogy kb minden 3. egyetemista prostiként finanszírozza költségeit (ezt is olvastam valahol)

-nagy részüket tényleg érdekelnek olyan felszínes dolgok, mint a házad mérete, a kocsid ára/fajtája, hol nyaralsz, stb

Hirtelen ennyi jutott eszembe.



2021. aug. 4. 16:38
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
92%
Ennél egyértelműbben már nem is adhatnád az emberek tudtára, hogy incel vagy.
2021. aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
38%
"ugyanolyan szexmániások mint a férfiak" Hehe, bár így lenne...
2021. aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
36%

Hogy vonzódnak a férfiakhoz. Én mint heteroszexuális férfi, a férfi testet és a férfias tulajdonságokat undorítónak tartom, és nem gondolom, hogy bárkinek megbocsátható lenne, hogy ezekre izgul, ha én sem teszem. Te szóba állnál valakivel, akinek tetszik egy f***sz? Úristen...


Nyilván ez egy ördögi kör, ami jelenlegi tudásunkkal nem megoldható. Az egyetlen reális megoldás, ha elpusztítjuk az egész univerzumot.

2021. aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
86%
Undormány mint mindig.
2021. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
84%
Prostituálódik a nővéred, életem.
2021. aug. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
15%
mindig keresik a jobbnak látszó üzletet ("kapcsolatot")
2021. aug. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

#5

Ma már szinte mindenki, ha csak egyszer is, de bevállalt már ezt-azt valamilyen juttatásért cserébe.

2021. aug. 4. 16:58
 8/44 anonim ***** válasza:
5%
2021. aug. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
82%
És honnan szerezted eme csodás tapasztalakotat? Személyesen vagy csak olvastad valamilyen szenny oldalon (pl. ferfihang.hu)?
2021. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
65%
A 3-as válaszoló a legnagyobb homokos az egész világon.
2021. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!