Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen önbizalom növelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen önbizalom növelő ajándékot adhatnék páromnak?

Figyelt kérdés
Napi szinten elmondom neki mennyire szeretem, milyen jó pasi de egyszerűen nem hiszi el. Azt tudja hogy szeretem de egyszerűen nem érti mit szeretek benne gondoltam vmi kis könyvre amibe irkálok ilyen motiváló szövegeket önbizalom növelő szavakat de ha vlki tud kreativabbat örülnék a segítségnek.
2021. nov. 10. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Fura emberek vannak, hogy szeretnek kínlódni olyanokkal, akik magukat se szeretik.
2021. nov. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Egy ajándéktól nem lesz több önbizalma, ezzel neki magának kell megküzdenie + pszichológus.
2021. nov. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

ha szavak nem működnek, tettek fognak

mutassad ki, hogy megbecsülöd őt

2021. nov. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Ha nincs pénzed egy lamborginire, akkor vegyél neki egy doboz viagrát.
2021. nov. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát az talán segítene egy picit ha tudod hogy mit szeretne és olyat adsz neki de ezt neked kell tudni. Egyáltalán mi a szeretetnyelve a párodnak?
2021. nov. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok önbizalomhiányos (legalábbis nem nagyon), de jól eset, amikor a barátnőmtől kaptam ajándékot, ami olyan volt, hogy, hogy egy kis könyvecske, laponként 1 mondattal, amit neked kellett kiegészíteni. Szóval pl. Nagyon szeretem ... (és beírod, hogy a "kezeidet"). Meg: Imádom, ahogyan ... (nevetsz/hiszel bennem pl.) Meg tele van mindenfélével, nem csak ennyire általános dolgokkal. De ilyet te is csinálhatsz, a lényeg, hogy személyes legyen, és őszinte legyél, valamint vigyél bele egy kis kreativitást. Nem csak nyálas dolgokat lehet beleírni, hanem szexuális témában is :)
2021. nov. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 de cuki. Nem is gondoltam volna, hogy a pasik is vevők az ilyesmire :)))
2021. nov. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Omg

Tényleg léteznek ennyire önbizalom hiányos kapcsolatban lévő férfiak?


Kellene hogy legyen önbizalmat , hiszem egy olyan nő áll mellette mint Te


Szerintem ez egy idő után terhelő lesz - nőkben is az

2021. nov. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagy kimerítő
2021. nov. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8. Önbizalom belülről fakad más nem adhatja meg.
2021. nov. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!