Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hazugságnak számít ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hazugságnak számít ha ismerkedéskor nem vallom be, hogy enyém a lakás?

Figyelt kérdés
Ha megkérdezné valaki azt mondanám, hogy albérletben lakok. Persze tudom, hogy később kiderülne, de nem szeretnék csak emiatt többnek tünni bárki szemében.

2021. nov. 10. 16:20
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
73%
Engem nem zavarna. Én is azt hazudom hogy albérletben lakom. Nincs is szükség rá hogy megmondjam, ha összeköltözünk, kiveszünk egy közös albérletet ezt pedig kiadom. Külön kassza is vagyongazdálkodás lesz ezért nem kell tudnia miből és mennyi pénzem van.
2021. nov. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
81%

Senkinek semmi köze a másik anyagi helyzetèhez


Ha akarod megmondod , milyen házad kocsis , fizud van


Ha tőlem bekèrdeznè valaki mennyit keresek otthagynàm ismekredèskor - pedig nem szégyellem , csak én sem kérdezem meg tőle , ha egy kapcsolat alappillére ez akkor nekünk nem nagyon van miről beszélgetni

2021. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a volt barátom ezt csinálta. Nekem azt mondta, hogy albérletben lakik, csak véletlenül tudtam meg hogy saját a lakás. Nem szóltam semmit, és nem konkrétan emiatt szakítottam vele, de abban a percben tudtam hogy nem lesz belőle hosszú kapcsolat. Ki tudja miről hazudik még össze vissza.

Egyszóval én nem ajánlom.

2021. nov. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
80%

1#mi abban az uzlet hogy te alberletet fizetsz a sajatodat meg kiadod es abbol alberleti dij folyik be?


A kulonbozet lenne rajta a hasznod amit a párod fizet...?

2021. nov. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
0%
Mert ugye a masik albit felesben fizetnétek. Azaz csak féldijat fizetsz es befolyik egeszdij a sajatbol ugy. Azaz csak a parod miatt lenne ebbol haszon azaz ha korrekt lennel fizetned kene a parodnak
2021. nov. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
32%
Es pont annyi a hasznod belole amennyit a párod fizet az albira. Azaz ennyi erovel lakhatnátok a sajatodban es penzt kene kerned tole lakhatasert mint egy fél alberleti dij
2021. nov. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

nem hinnem, hogy emiatt barki is tobbnek gondolna. en is sajat lakasban elek (orokoltem), magamtol nem nagyon emlitem, de ha valaki konkretan rakerdez, hazudni nem fogok. minek? en nem gondolnam, hogy ettol barki tobbnek tartana, inkabb csak irigykedne meg jonne a tipikus magyar mentalitas, hogy ‘de jo dolgom van’ meg ‘igy konnyu’ stb stb. de hazudni nem

fogok, akin latom, hogy emiatt mashogy all hozzam, az kuka.


nem lenne szimpatikus, ha a masik fel egybol hazugsaggal kezdene. ez azt jelenti, hogy nem bizik bennem elegge, vagy csak annyira tart, hogy felszinesen a lakas alapjan itelem meg. illetve ha komolyar fordul a dolog, ezt ugysem lehet mar eltitkolni egy ido utan.

2021. nov. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
98%

"zaz ha korrekt lennel fizetned kene a parodnak"


És miért is? Az albi kiadás az ő magánjövedelme. Ha nincsenek közös kasszán, a másiknak semmi köze hozzá, mint ahogy a fizetéséhez sem.

2021. nov. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
87%
Nálam igen. Nem is értem hogy mi értelme ennek a hazugságnak, csak kérdéseket vet fel a megbízhatóságról, ahogy más is írja.
2021. nov. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
73%

8 n3m lenne belole haszon a párja nelkul!


Szamolj már saccra!


Elmegy albiba tegyuk fel 100 ezer minusz

Kiadja a sajatjat tegyuk fel 100 ezer plusz


Haszon zero


Ellenben elmegy albiba a parjaval fizet 50 ezret. Azaz 50 ezer minusz.

Es a parja is fizet 50 et


Kiadja a sajatjat 100 plusz


100-50=50 ezer.

Pont annyi amit a párja fizet..

2021. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!